Sağlık çalışanlarının sorunları konuşuldu

Bağımsız Sağlık Sen Kocaeli İl Temsilciliği uzun yıllar genel cerrahi ana bilim dalında görev yapan ve geçtiğimiz hafta başhekim olarak atanan Kocael...

BÜYÜT

Bağımsız Sağlık Sen Kocaeli İl Temsilciliği uzun yıllar genel cerrahi ana bilim dalında görev yapan ve geçtiğimiz hafta başhekim olarak atanan Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin yeni Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk'ü makamında ziyaret etti. Ziyarete İl Temsilcisi Sami Ayyıldız ile üyeler Serkan Güven, Nuray Tanrıkulu, Nevin Ayyıldız, Yakup Kayış, Uğur Öcal ve Mustafa Durak katıldı.


“MEMNUNİYETE DAYALI YÖNETİM”

Ziyarette sağlık çalışanlarının sorunları iletildi ve  bunların başında da  sağlık personeli sayısının yetersizliği dile getirildi. Prof. Dr. Cantürk, hastanenin ve sağlık çalışanlarının sorunlarını bildiklerini ve çalışan memnuniyetine dayalı bir yönetim sergileyeceklerini belirtti.

 

“DİYALOG YOLU AÇIK”

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Zafer Cantürk,  verilen sağlık hizmetinin kalitesi açısından çalışan memnuniyetinin de önemli olduğunu, bu sebeple her zaman sağlık çalışanlarının yanlarında olacaklarını ve diyalog yolunun her zaman açık olacağını söyledi.

08 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR