Büyük turnuva başladı

        KAHVALTILI TANITIM Düzenlenen toplantıya İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, Mehmet Akif Ersoy Ort...

BÜYÜT

 

 

 

 

KAHVALTILI TANITIM

Düzenlenen toplantıya İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Eyüp Yılmaz, Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu Müdürü Ali Rıza Kozak, okul öğretmenleri ve okulların turnuvaya katılacak olan öğrencileri katıldı.

 

“GENÇLİK VARSA HAYAT VARDIR”

Toplantıda bir konuşma yapan Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, gençliğin önemini vurgularken, "Gençlik varsa hayat vardır, gençlik varsa heyecan vardır, gençlerle birlikte sporumuz gelişecektir, gençlerimizi destekliyoruz. Gençlerimize her açıdan destek veriyoruz. Şampiyonada Kocaeli'mizi temsil edecek olan kardeşlerimize ve öğretmenlerine başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

ÇİNTİMAR: "DAHA GÜZEL ŞEYLERE İMZA ATACAĞIZ"

Toplantıda konuşan İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederken, "Güzel bir şampiyona olacak emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Okul sporlarında Kocaeli ilk 3’te, bunda da Gebze’nin payı ciddi orada büyük, el birliğiyle daha da güzel şeylere imza atmaya devam edeceğiz, şampiyonada mücadele edecek olan kardeşlerimize başarılar diliyorum.” dedi. 

30 Nisan 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR