MAZLUMDER’den kınama

MAZLUMDER Kocaeli Şubesi Başkanı Selahattin Mengül, TGB Kocaeli Şubesi’ne yapılan saldırıyı bir basın açıklamasıyla kınadı.Türkiye Gençler Birliği Koc...

BÜYÜT

MAZLUMDER Kocaeli Şubesi Başkanı Selahattin Mengül, TGB Kocaeli Şubesi’ne yapılan saldırıyı bir basın açıklamasıyla kınadı.

Türkiye Gençler Birliği Kocaeli Şubesine, kimliği belirsiz kişilerce düzenlenen saldırı sonucunda, içersinin dağıtılıp, kundaklanmaya çalışılarak, zarar verilmeye çalışılması konusunda, MAZLUMDER Kocaeli Şubesi başkanı Selahattin Mengül basın açıklaması yaptı. Mengül, “Dernek olarak daha evvel İzmit Protestan Kilisesine yapılan saldırıyı da kınamıştık. Türkiye Gençler Birliği Kocaeli Şubesine yapılan saldırıyı da kınıyoruz” dedi.

KARŞIT GÖRÜŞLER
Mengül, “ Bu saldırıdan amaç nedir?. Bu genç insanları susturmak mı? Bu şekilde büro tahrip etmeyle, kundaklamayla insanların ideolojilerinden, siyasi çizgilerinden vazgeçeceğini düşünmek cahilliktir. Karşıt görüşleri, bu tür saldırılarla sindirip, tektip bir toplum yaratmaya çalışmak zorbalıktır. Kimsenin kimseye düşüncesinden, inancından, inancını yaşama biçiminden dolayı, saygısızlık etmediği, saldırmadığı, barış dolu günlerin gelmesini diliyoruz.” açıklamasında bulundu.

29 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR