Rahvan atçılar yemekte bir araya geldi

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen Rahvan At Yarışları’na katılan yarışçılar Şirinköy’de bir arada yemek yedilerGölcük Belediyesi tarafından her...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen Rahvan At Yarışları’na katılan yarışçılar Şirinköy’de bir arada yemek yediler

Gölcük Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak yıl içinde 3 defa tertip edilen Rahvan At yarışları bu yıl da belirlenen program dahilinde gerçekleştiriliyor. Değirmendere koşusundan sonra Geleneksel 10. Gölcük Koşusu öncesinde, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in davetlisi olarak yarışmalara katılan rahvan atçılar, bu yıl da dahil olmak üzere son 5 yılın Ağası olan Halil Küçükyılmaz tarafından Şirinköy Mahallesi merkezinde tertip edilen yemekle ağırlandılar. Yemeğe Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Asbaşkanı Mustafa Küçükmeral, Belediye Meclis Üyesi ve Rahvan At Yarışları Tertip Komitesi Başkanı Levent Değirmenci, Gölcük Rahvan At Yetiştiricileri Dernek Başkanı Osman Kalyoncu olmak üzere koşulara katılan rahvan atçılar ve vatandaşlar katıldılar.

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Bu yılki yarışlara katılan tüm rahvan atçılara hayırlı bayramlar diliyor, yarışmalarda başarılar diliyor, yarışmanın en güzel şekilde sonuçlanmasını temenni ediyorum. Bu güzel birlikteliğinin pekiştirilmesine katkı veren Ağa Halil Küçükyılmaz’a da tertip etmiş olduğu yemek için teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Asbaşkanı Mustafa Küçükmeral, “Gölcük’te yıllardır süre gelen güzel bir organizasyon gerçekleştirildiğini, bunda da Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in büyük destek ve katkılarının olduğunu biliyor ve kendisine tüm Rahvan Atçılar adına teşekkür ediyorum” dedi.

11 Ağustos 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR