Kavan Yapı’nın gurur projesi; Teras Marmara

Yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atan Kavan Yapı A.Ş, bugünlerde ilimizin yeşili ve mavisiyle ön plana çıkan Yuvacık bölgesinde ön...

Yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atan Kavan Yapı A.Ş, bugünlerde ilimizin yeşili ve mavisiyle ön plana çıkan Yuvacık bölgesinde önemli bir yatırım hamlesi için gün sayıyor. Yaklaşık 40 yıldır Kocaeli’de önemli yatırımlarıyla pek çok yatırımcı ve tüketici tarafından olumlu referanslar elde etmiş olan Kavan Yapı A.Ş, Yuvacık’ta hayata geçireceği Teras Marmara projesinde, bölgenin yeşili bol coğrafyasını, Körfez’in eşsiz mavisiyle buluşturuyor.

 

İZMİT KÖRFEZİ’Nİ EN İYİ GÖREN NOKTADA

Kavan Yapı A.Ş CEO’su Şemsettin Kavan ve Kavanlar Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Kavan önderliğinde hayata geçirilecek bu yeni proje, mutluluk, huzur ve özgürlük gibi yaşamı değerli kılan öğeleri temel alıyor. Yuvacık’ın eşsiz yeşil coğrafyasının, İzmit Körfezi’ni en iyi gören noktasında yer alacak proje dahilinde 5 ayrı blok, yüzme havuzu ve çeşitli sosyal donatılar etrafında konumlandırılmış durumda. Yuvacık’a katacağı katma değerle, hem yatırımcıları hem de tüketicileri heyecanlandıran Teras Marmara projenin yaklaşık maliyeti ise 40 Milyon TL.

 

YENİLİLÇE VE KALİTELİ KONUT ANLAYIŞI

Kavan Yapı A.Ş, Yuvacık’ta ilk kez faaliyet göstereceği Teras Marmara projesini, tecrübesini, modern ve yenilikçi mimarisini ve kaliteli konut anlayışını yansıtacağı imza niteliğinde bir proje olarak görüyor. Bu proje, aynı zamanda Kavan Yapı A.Ş’nin bölgede uzun vadede gerçekleştireceği diğer projelerin geniş çaplı bir projeksiyonu olarak öne çıkıyor.

15 Mayıs 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR