Milli görüşlü olmak Allah’ın bir lütfüdür

    Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Av. Zafer Mutlu’nun ev sahipliğinde organize edilen iftar programı geçtiğimiz akşam Antikkapı Restoran’da gerçek...

 

 

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Av. Zafer Mutlu’nun ev sahipliğinde organize edilen iftar programı geçtiğimiz akşam Antikkapı Restoran’da gerçekleştirildi. Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın da katıldığı iftar programına; SP Kocaeli İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, Sakarya İl Başkanı Eyüp Çelik, KİHMED Başkanı Zafer Sevil, İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Paksoy ve çok sayıda partili geniş katılım gösterdi.

 

ZAFER BİZİM OLACAK

İftar öncesinde salona gelen Genel Başkan Mustafa Kamalak, partililer tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. İftar programının açılış konuşmasını yapan SP İzmit İlçe Başkanı Av. Zafer Mutlu, “Biz milli görüşçüler olarak hep mazlumun ve haklının yanında yer aldık. Bizler her zaman dava adamı olduk. Bu böyle sürecek. 45 günlük bir yönetimiz, en kısa zamanda eksikliklerimizi tamamlayacağız. Zafer mutlaka azimli milli görüşçülerin olacaktır” dedi.

 

DAVAMIZIN TEMSİLCİLERİYİZ

SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu ise, “Genel başkanımızla birlikte iftar yapıyoruz. İl başkanlığı görevine geldiğim 24-25 ay zaman içinde genel başkanımız ilimize birçok kez geldi. Bizler çok büyük bir davanın temsilcileriyiz. Bu davayı bizlere öğreten bir lidere sahiptik, oda Prof. Dr. Necmettin Erbakan’dır” dedi. Başarılı olmak zorunda olduklarını belirten Ejderoğlu, bunun için çok çalışmaları gerektiğini söyledi.

 

YOLUMUZU KESTİLER

SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, “Milli görüşün yolu kesilmemiş olsaydı emin olun ki Türkiye, Almanya’dan İngiltere’den çok önde olurdu. Bunu bildiklerinden dolayı hep yolumuzu kestiler. Ancak insanların geri döneceği kapı saadet kapısı olacaktır” dedi. “Refahın yolu Saadet Partisi’dir” diyen Kamalak, “Milli görüşçüyüm diyen bir insan hakkı üstün tutar. Kılacağınız teravi namazının ardından sonra iki rekat da şükür namazı kılınız. Zafer her zaman inananların olacaktır” dedi.

 

KOCAELİ BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ

Kocaeli’nin Türkiye’ye yön veren değerli bir il olduğumu ifade eden Kamalak, “Şu an hem içerden hem de dışarıdan bayrağımız indiriliyor. Dost olduğumuz kardeş ülke kaldı mı? Bunu sizler düzelteceksiniz. Kocaeli bizim göz bebeğimizdir. Türkiye’ye bu kent yön veriyor. Kocaeli’de yaşayan herkesi ziyaret etmeliyiz. 4 bin 24 sandığımız var, bu sandık yönetimlerimizi mutlaka oluşturmamız lazım” dedi.

 

ZAFER ÇOK YAKIN

Kamalak, konuşmasının sonunda şu sözlere yer verdi: “Mahalli seçimlerde bu tür olayları yaşayan illerimizin başında Kocaeli geliyor. Bizler kadrolarımızı tam olarak oluşturmalıyız. Kaybedecek tek bir zamanımız bile yok. Batıya köle olan bir ülke değil, onuruna yarışır bir ülke olarak yaşatmaya var mısınız? Unutmayın ki zafer çok yakındır” şeklinde konuştu. Yapılan konuşmaların ardından program sona erdi.

 

10 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR