Dilovası’nda protokol birlikte oruç açtı

Dilovası Tavşancıl Sahil Restoranda düzenlenen iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Hulusi Şahin, Belediye Başkanı Ali Toltar, Jandarma Komutanı Deniz Barış...

BÜYÜT

Dilovası Tavşancıl Sahil Restoranda düzenlenen iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Hulusi Şahin, Belediye Başkanı Ali Toltar, Jandarma Komutanı Deniz Barış Keser başta olmak üzere ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluş yönetici ve müdürleri, belediyedeki birim müdürleri, mahalle muhtarları katıldı.

 

İlçede değişik kurum ve kuruluşlarda olarak görev yapan yöneticilerin birbirleriyle var olan diyalog ve koordinasyonlarının daha artmasına ve gelişmesine vesile olana iftar yemeğinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Toltar, Ramazan ayının birlik beraberlik ayı olduğunu belirterek “Hepinizin Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Ramazan birlik ve beraberlik ayıdır. Bizler de bu ekip Kaymakamımızın öncülüğün de birim müdürlerimiz ile birlikte bir araya geldik. Öncelikle bizler ilçe olarak şanslıyız böylesine değerli bir Kaymakam ile çalışmaktan onur duyuyorum. İnanıyorum ki sizler de benim gibi düşünüyorsunuzdur. Bu ülkenin değerli yöneticilerinden birisidir. Makamlar gelip geçici hepimiz kader çizgimizde ki rolü oynuyoruz. Önemli olan makamlar, görevler bittikten sonra hoş bir seda bırakmaktır. Bizler halka karşı mesulüz, halka da hizmet ediyoruz. Hepinizle gurur duyuyorum. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Toltar “Kaymakamımızın öncülüğün de siz değerli muhtarlar ve değerli müdürlerimiz ile birlikte olalım dedik. Çok da iyi oldu en azından bir kaynaşma ve dayanışma oldu. Ramazan aynın bugün 20. Gününü idrak ettik şimdiden yaklaşan mübarek Kadir gecenizi tebrik ediyorum. Allah hepimizi çocuğumuza sevdiklerimize ve ailemize bağışlasın. Mutluluk için de bayrama kavuştursun” şeklinde konuştu.

 

Daha sonra bir teşekkür konuşması yapan İlçe Kaymakamı Hulusi Şahin “Hepinizin ramazan ayını bir kez daha tebrik ediyorum. Bu ilçeyi idare eden sizler ve bizleriz. Tabi ki profesyoneliz tabi aynı zaman da insanız. Eğer insani ilişkileri sıcak tutar isek ilçemize çok daha iyi hizmet ederiz. Biz daire müdürleri arasında kesinlikle ayrım yapmaksızın belediye personeli veya genel idareden personelimizi hepsini bir araya toplayarak bu sıklığı korumaya çalışıyoruz. Bunun sonuçlarını da olumlu olarak aldığımızı düşünüyorum.

 

İlçe vasfını kazanmak için daha gideceğimiz çok yol var. Önemli ve büyük adımlar attığımız sizlere söyleye bilirim. Yani kurumsal kültürü sağladığımız zaman bütün sıkıntılar çabuk çözülecektir. Bu yüzden herkes Hemşerilik hukuku, komşuluk hukuku ilçe kültürü bunların üzerine çalışmamız lazım. Bugün en büyük sorun olarak gördüğümüz sorunlar yarın kendiliğinden çözülecektir. Bütün bu geceler ve iftarlar bu çalışmalar boşa gitmez asla bu projede emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Bütün personelimiz özenle çalışıyor. Hepsine ayrı, ayrı teşekkürleri mi sunuyorum” dedi.

08 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR