Gölcükspor'un iftarındaki o ayrıntı

İftarda söz alan Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcükspor için övgü dolu sözler sarf ederken, o esnada davetlilerden Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri...

İftarda söz alan Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcükspor için övgü dolu sözler sarf ederken, o esnada davetlilerden Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz'un Yazıcıya bakışı her şeyi anlatıyordu.

 

MÜCADELEYE DEVAM

Gölcük ilçenin kaymakamı, belediye başkanı, amatör kulüpleri, Gölcükspor etrafında kenetlenmişti. Ancak kentin gözbebeği Kocaelispor'un etrafında onu sahiplenecek, Kocaelispor'un etrafında toplanacak her hangi bir mülki amir yıllardır yok. Son dönemde Vali Hasan Basri Güzeloğlu'nun dokunmak istediği Kocaelispor'da yaşanan bu sahipsizlik can sıksa da, Başkan Yavuz ve ekibi bu yarışı bırakmayacağını, Kocaelispor'u ayakta tutmak için mücadele edeceğini ısrarlı bir şekilde ifade ediyor.  

 

BAŞIMIZA TAŞ YAĞSIN RAZIYIZ

İftardaki bir diğer ayrıntı ise yemek sonunda kendini gösterdi. Gölcükspor Başkanı Ahmet Şahin ile sohbet Bahri Yavuz, Gölcükspor'un tesisleri hakkında Şahin'den bilgi istedi. Şahin tesisler hakkında bilgi verirken, "İlk başlarda tesislerimizde bazı sızıntılar vardı. Bunları da onardık." dedi. Başkan Yavuz "Biz de böyle bir tesis olsun, başımızdan taş yağsın razıyız" yanıtını verdi. Her ne kadar kent idarecileri Kocaelispor'un yanında olmasa da, bu kulübün arkasında HALK olduğu gerçeği ortada kapı gibi duruyor. Herkesin içini sızlatan ve can sıkan bu görüntülerden bir an önce kurtulmak hiç zor değil. Yeter ki temiz kalplerle samimi eller uzatılsın. 

28 Haziran 2016 Kocaeli- SporYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

kibarcık - sgırlar körler bırlerını agırlar emegı gecenler anımsanmaz saglık olsun bakalım hangıbahara 2 lıg heee

Yanıtla . 0Beğen 28 Haziran 15:12
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Posco eleman alacak mask
Posco eleman alacak

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR