KANDIRA’YA 40 MİLYON YATIRDIK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı ve Genel Koordinatör Adnan Bilgiç ile birlikte Kand...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı ve Genel Koordinatör Adnan Bilgiç ile birlikte Kandıra’daydı. Büyükşehir Belediyesi, İSU ve Kandıra Belediyesi’nin çalışmalarını inceleyen Genel Sekreter Ersin Yazıcı’ya Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra Koordinatörü Mehmet Uzun da eşlik etti.
YATIRIMLAR SÜRECEK
İlk olarak Prof. Dr. Turan Güneş Kültür Sitesi’nin karşısında açılan hayır kermesine katılan Ersin Yazıcı ve beraberindekiler, daha sonra İSU Kandıra binasına geçerek projeler hakkında bilgi aldı. Heyet ardından sahillere giderek, çalışmaları yerinde inceledi. Kandıra’ya büyük önem verdiklerini söyleyen Ersin Yazıcı, “Her geçen gün güzelleşen Kandıra’ya bugüne kadar 40 milyon liralık yatırım yaptık. Yatırımlarımız devam edecek” dedi.
CENGİZ KAN’A ÖVGÜ
Sarısu sahilindeki proje hakkında Cengiz Kan’dan bilgiler de alan Ersin Yazıcı, “Proje bittiğinde Kandıra için çok önemli bir turizm merkezi haline gelecek” dedi. Genel Sekreter Yazıcı ayrıca gezinin çok faydalı geçtiğini söylerken, Cengiz Kan ve ekibinin Kandıra için önemli işler başardığını da vurguladı. Tek amaçlarının daha yaşanabilir bir kandıra olduğunu belirten Cengiz Kan da ziyaretleri için Ersin Yazıcı ve beraberindekilere teşekkür etti.

01 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR