Ünlü sordu “Civelek, neden şapkasız çıkıyor”

  İHSANOĞLU BENİMSENDİ Aydın Ünlü, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çatı aday olarak gösterilen Ekmeleddin İhsanoğlu’nun halk tarafından çok sevildiğin...

 

İHSANOĞLU BENİMSENDİ

Aydın Ünlü, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çatı aday olarak gösterilen Ekmeleddin İhsanoğlu’nun halk tarafından çok sevildiğini ve halkın İhsanoğlu’nu bağrına bastığını söyledi. Ünlü konuşmasında, “ Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Kocaeli’mize yapmış olduğu ziyaret ve vatandaşlarımızın kendisine göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu ziyaretten çıkan sonuç şudur; Kocaeli Türkiye’nin tamamı ile aynı kararı vermiş ve Sayın İhsanoğlu’nu Cumhurbaşkanı olarak bağrına basmıştır” dedi.

 

İÇ AÇICI BİR DURUM DEĞİL

İsrail ile Filistin arasında ki savaşı da değerlendiren ve Türkiye’nin tutumunun iç açıcı bir durum olmadığını dile getiren Ünlü, “ 42 yıldır OİSD üyeliğine Türkiye’nin vetosuyla alınmayan İsrail 2 yıl önce Türkiye’nin vetosunu kaldırmasıyla OİSD üyeliğine kabul ediliyor, uçaklarımızın bakımı halen İsrail’de yapılıyor. İsrail ile yapılan ticari hacmimiz her geçen gün artıyorsa yalancılık pehlivanlık yapmanın ve tribünlere oymanın manası yoktur” diye konuştu.

 

ŞAPKA MESELESİ

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek’e sert sözlerle yüklenen Ünlü, “ Sayın Civelek, belediyelerin iftar çadırı açmamaları kararı alınmışken bu karardan dönme mahalle iftarları verilmesi talimatı sizden mi çıktı? Çıktıysa bunun sebebi ve adı devlet gücüyle Cumhurbaşkanlığı seçim propagandası çalışması mıdır?” diye sordu. Sözlerinde devam eden Ünlü , “Ayrıca bir merakımızda da şu; Başkalarına şapka taktırırken kendisi neden şapka takmamıştır? Takmamasının sebebi üzerinde Erdoğan amblemi bulunan o şapkadan kendisine tavşan çıkmayacağını gördüğünden midir” dedi. 

22 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR