İzmit Belediyesi örnek işyerlerine belge veriyor

İzmit Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde temizlik, hijyen, görsel estetik ve ruhsat konularında başarılı olan esnafla...

BÜYÜTİzmit Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde temizlik, hijyen, görsel estetik ve ruhsat konularında başarılı olan esnaflara örnek işyeri belgeleri verilmeye devam ediyor.

İzmit Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan iş yerlerinin hizmet kalitesini arttırmak ve standartlara uygun bir şekilde hizmet veren iş yerlerini ödüllendirmek amacıyla başlattığı uygulamada 5 iş yerine daha “ Örnek İş Yeri Belgesi” verildi.
Esnaflara örnek iş yeri belgelerini İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan verdi. Belge teslim töreninde Başkan Doğan'a, Ruhsat Denetim Müdürü Erdoğan Alkan da eşlik etti.

İZMİT, HER YÖNÜYLE ÖRNEK

İşini layıkıyla yapmanın, hizmeti en güzel şekliyle sunmanın büyük bir meziyet olduğunu ifade eden Doğan “Kent estetiği ve fiziksel diğer iyileştirmelerle güzelleştirmeye çalıştığımız İzmit’in her yönüyle örnek ve güzel bir şehir olmasının hedefliyoruz. Bu anlayışla belirlediğimiz standartlara uyan, kalite ve güler yüz ile kusursuz hizmet veren işyerlerine teşekkür etmek ve bir nebzede olsun onları ödüllendirmek adına bu belgeleri veriyoruz. Kendilerine hizmetlerinde başarı diliyor ve bol kazançlar temenni ediyorum” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Belgelerini alan esnaflar, ticarette hizmet kalitesinin önemli olduğunu söyleyerek kendilerine bu konuda destek olan İzmit Belediyesi’ne teşekkür ettiler. İzmit Belediyesi’nin başlattığı uygulama ile örnek işyeri belgesi almaya hak kazanan işletmeler şunlar: Ali Baba Lokantası, Özel Ata 3 Kız Öğrenci Yurdu, Önder Mühendislik, By Dizayn, Çınar Lokantası 3.

22 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR