Sarper Lahmacun’un 8. başarısı

Daha önce de “1 Baba 2 Evlat ve Zafer” başlığıyla haberini yapmıştık Sarper Lahmacun’un. O haberden kısa süre sonra yeni bir şubesini daha açtı Sarper...

BÜYÜT

Daha önce de “1 Baba 2 Evlat ve Zafer” başlığıyla haberini yapmıştık Sarper Lahmacun’un. O haberden kısa süre sonra yeni bir şubesini daha açtı Sarper Lahmacun. Başarının bir tesadüf işi olmadığını hepimiz bilmekteyiz. Süregelen ekonomik koşulları baz aldığımızda bir şirket için büyümenin nedenli risk taşıdığını hepimiz bilmekteyiz. Ekonomik risk faktörleri göz önüne alındığında başarının tanımı bir “risk dalgası” olarak değişmektedir.
İşte bazen bu “risk dalgası”na göğüs geren yürekler vardır. Bunlardan biri de Sarper Lahmacun. Ziyaretlerine gittik, hem kurumsal duruşları hakkında bilgi aldık hem de bu “başarılarının” sırrını sorduk. Muazzam keyifli bir sohbetti. Yunus Emre SARPER,benimde eskiden beridir tanıdığım ve hatta sofrasında güzel sohbetler ile yemekler yediğimiz iyi bir dost. Bize hedeflerini ve başarılarının temel taşını anlattı. Tek kelimeyle “GÜVEN” dedi. Cümlelerini “güven” kelimesiyle harmanlayıp “kalite” ve “özveri” ile devam ettiren SARPER, “bizler önce insana hizmet etmesini bilmeliyiz, oluşturduğumuz akımda istihdam sağlayıp ekonomiye destek veriyoruz. Halkımıza gerçek damak zevkini işinin ustası personelimizce sunuyoruz. Elbetteki kazanmak bir şirket için başlıca amaçtır ama size soruyorum, kazanmak için öncelikle FERAGAT etmemeli misiniz?”dedi.

- Peki Emre, sence Sarper Lahmacun’un en büyük hedefi nedir? Diye bir soru sorsam kısaca ne dersin ?
“insanların SARPER adını duyduklarında “kalite” demesi bizim için en büyük mükafattır.

180120131041120065883_4.jpg

Ne diyelim, eski dost Emre SARPER, aile şirketlerini zirveye taşımanın heyecanını ve “insana hizmet” kavramının nedenli önem arzettiğini çok çok iyi biliyor. Biz kendisine ve SARPER LAHMACUN ailesine, şehrimize kattıkları kalite ve tatlar için teşekkür ediyoruz.
Başarılarının devamı dileğiyle…

180120131041120065883_5.jpg

Sarper Lahmacun:
Ömerağa Mah. Şahabettin Bilgisu Cad. No: 55 İZMİT / KOCAELİ
0262 322 00 00
info@sarperlahmacun.com

180120131041120065883_6.jpg

18 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR