Ford’un Ortadoğu hedefi yüzde 10 büyüme

Yenigün açıklamasında, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki güçlü distribütörlükleri ve yeni tesislerle Ortadoğu’da 3 yıl içinde yüzde...

BÜYÜT

Yenigün açıklamasında, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki güçlü distribütörlükleri ve yeni tesislerle Ortadoğu’da 3 yıl içinde yüzde 10’luk pazar payı hedeflediklerini dile getirdi.

 

İHRAÇ ÜLKESİ SAYISI ARTACAK

Ford Otosan’ın ağır ticaride global bir oyuncu olma yönünde attığı adımlar, şimdi de Ford Trucks’ın Ortadoğu’da faaliyete geçen ofisi ve tesis yapılanmasıyla sürüyor. Rusya, Türki Cumhuriyetler, Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da 50’ye yakın ülkeye ihraç edilen Ford Trucks markasının Dubai’de kurulan yeni Ford Trucks ofisi ile müşteri taleplerine daha hızlı cevap vererek bölgede daha etkin olması hedefleniyor.


“ORTADOĞUYA YAYILACAĞIZ”

Ford Trucks operasyonu kapsamında ayrıca Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Dubai’de yeni tesisler açıldı. Yenigün, Ford Trucks uluslararası bayi ağını hızla büyüttüklerini vurgulayarak şunları söyledi: “Bu iki ülkede başlayan satışlarımızın yakın zamanda tüm Körfez ülkeleri ve Ortadoğu’yu kapsayarak tüm bölgeye yayılmasını planlıyoruz. Artık müşterilerimizin taleplerini daha hızlı karşılayabileceğiz”

23 Kasım 2014 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR