HSYK Yaz Kararnamesinde Kandıra’da büyük değişiklik

HSYK tarafından gerçekleştirilen atamalar, listeler incelenerek tekrar düzenlendi. İlimizin hakim ve savcılarını da kapsayan listeler düzenlendikten s...

HSYK tarafından gerçekleştirilen atamalar, listeler incelenerek tekrar düzenlendi. İlimizin hakim ve savcılarını da kapsayan listeler düzenlendikten sonra Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre 7 hakim ve savcı Kandıra'ya gelirken, Kandıra'da görevli 5 hakim ve savcı ise il dışına atandı.

2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanunu gereğince yapılan atamalara göre değişiklikler;

 

GELENLER

Kandıra Cumhuriyet Savcılığına Ovacık Cumhuriyet Savcısı Dr. Yavuz Selim Şener, Kandıra Hakimliğine Uludere Hakimi Muhammet Güngör, Kandıra Cumhuriyet Savcılığına Mazgirt Cumhuriyet Savcısı Ercivan Çelik, Kandıra Cumhuriyet Savcılığına Kepsut Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Onur Altınışık, Kandıra Hakimliğine Pertek Hakimi Furkan Enes Ünal atandı.

 

GİDENLER

Kandıra Hakimi Hacer Dikmen Batman Hakimliğine, Kandıra Hakimi Vakkas Sait Dikmen Çubuk Hakimliğine, Kandıra Hakimi Ali Keleş Şırnak Cumhuriyet Savcılığına, Kandıra Cumhuriyet Savcısı Selçuk Horzum Bingöl Cumhuriyet Savcılığına, Kandıra Cumhuriyet Savcısı Dilek Ermişler Kuş Gemlik Cumhuriyet Savcılığına, Kandıra Hakimi Özlem Külcü Horzum Derik Cumhuriyet Savcılığına, Kandıra Cumhuriyet Savcısı Cüneyt Orak Araban Cumhuriyet Savcılığına atandı.

01 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR