9 KURS MERKEZİNDE 16 BRANŞTA KURS VERİLİYOR GÖLMEK büyük ilgi görüyor

Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi müdürlüğü işbirliği ile Kısa adı GÖLMEK olan Gölcük Meslek Edindirme Kursları ya...

BÜYÜTGölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi müdürlüğü işbirliği ile Kısa adı GÖLMEK olan Gölcük Meslek Edindirme Kursları yapılan protokolle resmileşti.


Gölcük Belediyesi Eğitim Kültür Müdürlüğü bünyesinde 9 kurs merkezinde 16 branşta kurs veriliyor. Meslek Kursları GÖLMEK çatısı altında gerçekleştiriliyor. Konu hakkında bir açıklama yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesi olarak bilindiği gibi ilçe merkez başta olmak üzere ilçe genelinde Değirmendere, Halıdere, Ulaşlı, İhsaniye, Hisareyn ve Yazlık’ta çeşitli kurslar açarak bay ve bayanlarımıza meslek edindirmede destek vermeye, boş zamanlarını değerlendirerek ev ekonomilerine katkı sağlamaktayız.

PROTOKOL İMZALANDI
Böylesine yoğun ilgi gören kurslarımız, Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi müdürlüğü işbirliği yaparak hazırlanan protokolle artık GÖLMEK çatısı altında hizmet verecektir. GÖLMEK kursları olarak giyim, iğne oyası, resim, hat, tezhip, gemi maket yapımı, el nakışı, pasta yapımı, takı tasarımı, ebru, kaligrafi, çini işleme, kırkyama, gitar, bağlama, aerobik, cilt bakımı, diksiyon ve İngilizce kursları eğitmenler tarafından belirlenen program dahilinde gerçekleştiriliyor.

22 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR