Özel Seymen Koleji izcilik kampı yaptı

          Özel Seymen Koleji 3. Sınıf öğrencilerinin katıldığı kamp hafta sonu Kartepe Pazarçayırı Köyü KİDOSK Kamp merkezinde gerçekleştirildi. 20 ya...

BÜYÜT

 

 

 

 

 

Özel Seymen Koleji 3. Sınıf öğrencilerinin katıldığı kamp hafta sonu Kartepe Pazarçayırı Köyü KİDOSK Kamp merkezinde gerçekleştirildi. 20 yavrukurt’un katılımıyla gerçekleştirilen kampa Furkan Karacan, İpek Medişoğlu, Suat Yelkovan, Önder Alioğlu, Ezgi Çabuk, Fatih Büyükkol, Murat Buran, Gül Yıldırım ve Ebru Yücel liderlik etti.

ÇOK EĞİTİCİ VE EĞLENCELİ

Kampta eğitim döneminin yorgunluğu atlatma fırsatı bulan yavrukurtlar doğa ile iç içe birçok aktivite gerçekleştirdi. Kamp müdürlüğünü yapan İpek Medişoğlu, kampın izci ve liderler için çok eğitici ve eğlenceli geçtiğini, izcilerin bir yıllık yorgunluklarını doğanın kucağında atma fırsatı bulduklarını söyledi.

İZCİLİK ÇALIŞMALARI

İzcilerin ilk kampları olmasına ve yaşları ufak olmasına rağmen izciliği çok benimsediklerini, kamp yaşamına çabuk adapte olduklarını ifade eden Medişoğlu yaklaşık bir ayı aşkın süredir Seymen Kolejinde izcilik çalışmalarına başladıklarını bu süre içerisinde izciliğe büyük desteği veren başta ilköğretim müdürü Renan Kıran hanım ve kendilerini kampta yalnız bırakmayan beden eğitimi öğretmeni Ebru Yücel olmak üzere emeği geçen tüm öğretmen ve velilere teşekkür etti. Kampla birlikte izciliğe ara verildiğini okulların açılması ve Seymen Koleji yöneticilerinin de yardımıyla ilkokul, ortaokul ve lise kısmında izcilik çalışmalarının başlatılacağını ifade etti. 

27 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR