Darıca Kaymakamından Seymenli öğrencilere ders

Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Darıca’da bulunan Seymen koleji Öğrencileri ile bir araya gelen Kaymakam Osman Ateş “Bizim geleceğimiz si...

BÜYÜT

Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Darıca’da bulunan Seymen koleji Öğrencileri ile bir araya gelen Kaymakam Osman Ateş “Bizim geleceğimiz sizlersiniz, sizin çok çalışmanız lazım ki Türkiye sizinle birlikte daha çok gelişsin” dedi.
Cumhuriyet haftası etkinlikleri çerçevesinde bir dizi konferans düzenleyen Darıca Seymen Koleji Cumhuriyet ve Devlet Yönetimi Konferansını sunmak üzere Darıca kaymakamı Osman Ateş2i misafir etti.
 
SİNEVİZYON GÖSTERİSİ EŞLİĞİNDE  SUNUM
Okulun 150 kişilik çok amaçlı konferans salonunda sinevizyon görüntüleri eşliğinde Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşundan itibaren meydana gelen gelişmeleri anlatırken “ Yoktan var olan bir milletin 88 yılda nereden nereye gediğine en iyi örnek Türkiye Cumhuriyetidir, Gazi Mustafa kemal önderliğinde ortaya çıkartılan kurum ve kuruluşlar geçmişten günümüze bize yol haritası olmuştur” diye konuştu.
 
GELECEĞİMİZ SİZLERİN ELİNDE
Bu salonda bulunan öğrencilerin arasından ileride Türkiye’yi yönetecek isimlerinde çıkabileceğini söyleyen Darıca Kaymakamı Osman Ateş “Aranızdan Siyasetçiler, doktorlar, Avukatlar, mühendisler çıkacak, sizin yapacağınız çalışmalar ülkemizin daha da üst noktalara çıkmasına vesile olacaktır, millet olarak her zamankinden daha çok çalışarak Cumhuriyet değerlerine de sahip çıkmamız gerekiyor, Türkiye’nin geleceği sizlerin elindedir” dedi.
 
OKUL İDAERSİNDEN PLAKET
Konferansın biriminde okul genel müdürü Murat Kaya tarafından plaket takdim edilen Darıca Kaymakamı Osman Ateş “Böylesine güzel bir Eğitim kompleksini Darıcaya kazandırdıkları için okul yönetimini kutluyorum, inşallah sizlerinde katkısı ile Darıca bir eğitim şehri olacaktır” diye konuştu.

31 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR