MARKA yönetimi İzmit’te toplandı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısı ilimizdeki MARKA merkez binasında gerçekleştirildi. Toplantıya, MARKA...

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısı ilimizdeki MARKA merkez binasında gerçekleştirildi. Toplantıya, MARKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş başkanlık etti.

 

GÜZELOĞLU DA KATILDI

Toplantıda ayrıca Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Düzce Valisi Ali Fidan, Bolu Valisi Aydın Baruş, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Şinasi Akbulut, Bolu İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, Kalkınma Kurulu Başkanı Fatma Lebibe Özçağlar ve MARKA Genel Sekreteri Mustafa Ayhan hazır bulundu.

 

ÖNEMLİ KONULAR GÖRÜŞÜLDÜ

MARKA merkez binasında gerçekleştirilen toplantıda; Doğu Marmara’daki ilçelerin sosyo-ekonomik gelişmişlik endeksi, 2016 yılı ocak ve şubat ayları harcama ve faaliyetleri, yıllık birim ve ajans faaliyetleri, 2015 yılı bütçe gerçekleşme sonuçları, 2015 yılı dış denetim sonuçları hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Toplantıda yine ajans işbirliğinde düzenlenmesi öngörülen fuar gibi tanıtım organizasyonları ile doğrudan faaliyet desteği başvuruları değerlendirildi.

16 Mart 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR