Güzeloğlu: Esnaflar, bu ülkedeki kardeşliğin teminatıdır

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, iftar sonrası Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyeleri bir araya geldi. Güzeloğlu’na Ticaret İl Müdürü Veysi...

BÜYÜT

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, iftar sonrası Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyeleri bir araya geldi. Güzeloğlu’na Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Kemal Kaya, İzmit Kredi Kooperatif Başkanı Faruk Demir, Kocaeli Büyükşehir Esnaf Kredi Kooperatif Başkanı Nedim Özer ile 51 oda başkanı eşlik etti.

 

MANEVİ DEĞERLER

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Kemal Kaya’nın konuşmasının ardından Vali Hasan Basri Güzeloğlu, yaptığı konuşmada esnafların önemine değindi. Güzeloğlu, “ Esnafla birlikte olmak bana her zaman güç vermiştir. Esnaf; sadece ticaret yapan değil, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayan, Besmele ile sabah dükkanını açan, akşam şükür ile kapatan, kim gelirse gelsin kapısına zordaysa ihtiyacını karşılayan, aslında gönül kazanan ve serveti maddi değerlerle değil, manevi değerlerde arayan bir kimliğin adıdır.


ESNAFA TAM DESTEK

Burada ilk göreve başladığımda esnaf sorunları ile ilgilenmek üzere bir Vali Yardımcısı arkadaşımızı görevlendirdim. Ticaret İl Müdürümüz sizin her meselenizde elçinizdir. Çünkü biz size hizmet etmek için memuriyet etmeliyiz. İnşallah gelecek her günümüz geçmişte bıraktığımız günlerden daha iyi olacaktır. Devlet ve millet kararlılıkla yoluna devam edecektir.” diyerek, tüm esnaflara hayırlı kazançlar temenni etti.

08 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR