Üzülmez muhtarlarla buluştu

            Sosyal, ticari, idari ve belediyecilik tecrübelerini Kartepe Belediyesi’nde kendi döneminde ilçeye hizmet olarak dönüştürme adına Başkan H...

BÜYÜT

 

 

 

 

 

 

Sosyal, ticari, idari ve belediyecilik tecrübelerini Kartepe Belediyesi’nde kendi döneminde ilçeye hizmet olarak dönüştürme adına Başkan Hüseyin Üzülmez, 30 Mart Yerel seçimleri öncesi seçim beyannamesinde yer alan projelerini görevdeki ilk ayında icraata geçirmeye başladı. Üzülmez önceki gün muhtarlarla toplantı yaparak Muhtarlık Hizmet Masası’nın işleyişi hakkında bilgi verdi.

 

BİRLİKTE YÖNETİM

 

Kartepe’nin mahalle statüsüne kavuşmuş 10 köy ve 22 mahalle muhtarı ile Kartepe Sukay Park Tesisleri’nde ilk toplantısını gerçekleştiren Başkan Üzülmez’e, toplantıda yardımcıları Zafer Arat ve Murat Sabri Çakır ile Muhtar Hizmet Masası Koordinatörü Şemistan Subaşı ve Zabıta Müdürü Selman Çelik de eşlik etti. Kartepeli muhtarların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda yeniden seçilenleri tebrik eden, yeni seçilenlere de başarılar dileyen Başkan Üzülmez, birlikte çalışmayı, birlikte yönetmeyi önemsediğini kaydetti.

 

MUHTARLAR MEMNUN

 

Muhtarlık Masası Koordinatörü Şemistan Subaşı’yı tanıtan Üzülmez, adına mahallelerde gezi ve incelemede bulacak koordinatörün belediye ek binasında görev yapacağını açıkladı. Muhtar Hizmet Masası’nın işleyişinin anlatıldığı toplantıda muhtarlar düşüncelerini Başkan Üzülmez ile paylaşma imkanı da buldular. Kartepe’nin muhtarları, seçilmiş insanlara önem veren, sorunların çözümünde önemli olanın hizmet olduğunu gösteren bu projenin hayata geçirilmesinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

 

28 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR