Yusuf’tan demokrasi vurgusu

AKP Kocaeli Milletvekili aday adayı Hüseyin Yusuf, seçim gezilerini yoğun bir tempoda sürdürüyor. Önceki günü de STK’lara ayıran Yusuf, ilk ziyaretin...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili aday adayı Hüseyin Yusuf, seçim gezilerini yoğun bir tempoda sürdürüyor. Önceki günü de STK’lara ayıran Yusuf, ilk ziyaretini Kocaeli Berberler Odası’na yaptı. Yusuf, burada Oda Başkanı Mustafa Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Bozkurt, ziyaret sırasında Yusuf’a taleplerini de aktardı. Hüseyin Yusuf ise odanın taleplerini ilgili mercilere ileteceğini söyledi.

 

ZİYARETLERE DEVAM

Daha sonra Kahveciler ve Otelciler Odası’nın konuğu olan Yusuf, Başkan Erdoğan Göçer ve yönetimi ile fikir alışverişinde bulundu. Hüseyin Yusuf, ziyaretleri kapsamında daha sonra ise İzmit Ziraat Odası, Ensar Vakfı Kocaeli Şubesi ve Kocaeli Fikir Kulübü yöneticileri ile bir araya geldi. Buluşmada AKP tarafından STK’lara yönelik yapılan temayül yoklaması hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 

“STK’LAR ÇOK ÖNEMLİ”

Sivil toplum kuruluşlarının AK Parti çatısı altında her zaman önemli bir rolü olduğunu belirten Hüseyin Yusuf, “STK’lara yönelik bir temayül kararı alındı ve uygulandı. Milletvekili seçilirsek de bu ziyaretlerimiz ve ilgimiz devam edecektir. STK’larla kucaklaşmak kentle kucaklaşmanın en pratik yoludur. Sizlerin fikirleriniz bizim için önemli” dedi.

 

DEMOKRASİ VURGUSU

Derneklere yönelik temayül yoklamasının yapılmasının bir cesaret işi olduğunu dile getiren Yusuf, “Türk demokrasi hayatında ilk kez uygulanan bu proje ile AK Parti, bir halk hareketi olduğunu ortaya koymuştur. Bu temayül temayülü, halkın sadece seçim günü değil sürecin her aşamasında dikkate alındığını gösterir. Milletine güvenen ve inanan partiler böyle yapar. Demokrasi dediğimiz şey sadece dil ile zikredilen bir sözcük değildir” dedi.

29 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR