Yusuf: Yeni anayasayı birlikte yapacağız

Milletvekilliği aday adaylığı sürecinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Hüseyin Yusuf, gün boyu yaptığı ziyaretlerde genel seçimlerin önemin...

BÜYÜT

Milletvekilliği aday adaylığı sürecinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Hüseyin Yusuf, gün boyu yaptığı ziyaretlerde genel seçimlerin önemine vurgu yaparak, “Yeni Türkiye yolunda 7 Haziran seçimleri kritik önem taşıyor. Her fikre saygı duyacağız her kesimin görüşünü alacağız. Bu seçimlerden güçlü bir şekilde çıkacak olan AK Parti iktidarı ile yeni anayasayı hep birlikte yapacağız” dedi.

 

7 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren AKP Milletvekili aday adayı Hüseyin Yusuf, istişare turlarına devam ediyor. Yusuf, önceki gün de Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir ve Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya’yı ziyaret etti.

 

DERNEK VE ODALARI GEZDİ

Daha sonra İzmit Galericiler Sitesi Kooperatifi’nin misafiri olan Yusuf, burada Başkan Temel Şentürk ve yönetimi ile buluştu. Esnafların beklentilerini ve taleplerini iyi bildiklerini ve bunların çözümüne katkı sunmak istediklerini ifade eden Hüseyin Yusuf, daha sonra ise İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Tolga Ok ile de bir araya geldi.

 

SERİ ZİYARETLER

Hüseyin Yusuf, seri ziyaretlerinin son bölümünde ise Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkan Arsal Arısal ile bir araya geldikten sonra Ford Otosan Yaşam ve Kültür Merkezi’nde Tema Vakfı ile Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği'nin düzenlediği ‘Doğanın Rengi’ adlı serginin açılışına katıldı. Genç Nesil Derneği Başkanı Özcan Sever ve yönetimi ile bir araya gelen Yusuf, burada 7 Haziran seçimleri ile ilgili mesajlar verdi.

 

YENİ ANAYASA VURGUSU

Seçimlerin ülkenin kaderini belirleyeceğini belirten Hüseyin Yusuf, “Yeni Türkiye yolunda 7 Haziran seçimleri kritik önem taşıyor. Bu seçimlerden güçlü bir şekilde çıkarak yeni anayasayı hep birlikte yapacağız” dedi. Günün son ziyaretini Kocaeli Ordulular Derneği’ne gerçekleştiren Hüseyin Yusuf, burada da dernek başkanı İbrahim Kılıç ve yönetimi ile sohbet etti.

17 Mart 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR