İzgaz’da değişen bir şey yok

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İnönü Caddesi üzerindeki İZGAZ Abone ve Tahsilat Merkezi’ne baskın düzenledi. Doğan, İZGAZ’ın vatandaşlara çe...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İnönü Caddesi üzerindeki İZGAZ Abone ve Tahsilat Merkezi’ne baskın düzenledi. Doğan, İZGAZ’ın vatandaşlara çektirdiği çileye tanık olmak için gittiği İZGAZ merkezinde soru yağmuruna tutuldu. Yüzlerce vatandaşın işini halledebilmek için saatlerce bekletilmesinin kabul edilemeyeceğini söyleyen Başkan Doğan” İZGAZ yüzünden İzmitli vatandaşlar büyük sıkıntı yaşıyor. Bu sıkıntıları bakanlığa kadar ilettim. İZGAZ’ın Fransız Genel Müdürü geçtiğimiz günlerde ziyaretime geldi ve bu sıkıntıları kendisine de detaylı şekilde aktardım.

HİZMET DEĞİL EZİYET

Genel Müdüre tahsilat merkezlerini ziyaret etmesini ve sıkıntıya bizzat tanık olmasını istedim. Görüyorum ki İZGAZ da değişen bir şey yok. Koskoca kentte binlerce kişiye tek noktadan hizmet verilmeye çalışılıyor. Bu vatandaşa hizmet değil eziyettir. Koskoca İZGAZ, başka merkezler açıp vatandaşı rahatlatamayacak mı. Bu işin peşine bırakmayacağız. Halk adına sorunları sürekli gündeme getireceğim” şeklinde konuştu. Vatandaşlar da İZGAZ yüzünden çektikleri sıkıntıyı dile getirerek” Saatlerce bekliyoruz. Paramızla adeta rezil oluyoruz. Bizim sıkıntımızla tek İzmit Belediye Başkanı ilgileniyor. Başkan Doğan’a duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.

ÇEK ÇEK

Başkan Doğan’ın İZGAZ Abone ve Tahsilat Merkezi’ni ziyareti sırasında ilginç bir olay da yaşandı. Doğan’ın merkezde vatandaşların sorunlarını dinlediği sırada bir kişi fotoğraf makinasıyla bu durumu görüntülemek istedi. Bunun üzerine Başkan Doğan” Neden resim çekiyorsun” şeklinde soru sorunca fotoğraf makinalı şahıs” Efendim Ben İZGAZ görevlisiyim. Amirlerimiz bu durumu resimleyip Genel Müdürlüğe bilgi vermemi istedi” şeklinde karşılık verdi. Doğan da bunun üzerine” Çek çek güzel olsun. Müdürlerin belki fotoğrafa bakınca vatandaşın çektiği çileyi daha iyi anlarlar” şeklinde konuştu.

10 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR