Kartepe Belediyesi’nde yeni görev dağılımı yapıldı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, belediyedeki başkan yardımcıları ve bağlı müdürlüklerin görev ve sorumluluk dağılımlarında bir dizi değişikl...

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, belediyedeki başkan yardımcıları ve bağlı müdürlüklerin görev ve sorumluluk dağılımlarında bir dizi değişiklik yaptı. Münhal başkan yardımcılıkları kadrolarına yapılan atamalarla Abdullah Yılmaz ve Kemal Gökalp Akpir yeni başkan yardımcıları oldu.

 

YER DEĞİŞİKLİĞİ

Abdullah Yılmaz, daha önceden Kartepe Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapıyordu. Yeni görevlendirme ile Yılmaz; Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu oldu.

 

ARAT, BAŞKAN VEKİLİ

Gökalp Akpir ise Mali Hizmetler Müdürlüğü, Destek Hizmetler Müdürlüğü ve Bilgi İşlem Müdürlüğü’nden sorumlu oldu. Mevcut başkan yardımcılarından Zafer Arat, yeni organizasyon şemasında başkan yardımcısı ve başkan vekili olarak görevlendirildi.

 

GÖREV DAĞILIMLARI

Yeni teşkilat yapısında Murat Sabri Çakır, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü; Bali Holat, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü ile Yapı Kontrol Müdürlüğü; Mehmet Filiz ise Hukuk İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, İşletme Müdürlüğü ile Yazı İşleri Müdürlüğü görevine getirildi. 

11 Aralık 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR