Süleyman Karaman yeniden başkan

Kocaeli Giresun Federasyonu geçtiğimiz günlerde Beylikbağı Mahallesi Ahmet Pembegüllü Kültür Merkezi’nde bulunan konferans salonunda kongre yaptı. Ko...

BÜYÜT

Kocaeli Giresun Federasyonu geçtiğimiz günlerde Beylikbağı Mahallesi Ahmet Pembegüllü Kültür Merkezi’nde bulunan konferans salonunda kongre yaptı. Kocaeli Giresun Federasyonu’na bağlı dernek başkanları ve delegelerinin oyları ile seçime tek liste olarak giren Süleyman Karaman yeniden başkan seçildi. Kongrede İstanbul Giresun Federasyonu Kurucu Başkanı Halil Kütük, Gebze eski Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan, Gebze Kent Konseyi Başkanı Gültekin Şenel, İSU Gebze eski Koordinatörü Mahmut Yandık da hazır bulundu.

 

“İNSANLIK GELECEĞE UMUTLA

  BAKMAK İSTİYOR”

 

Konuşma yapan Süleyman Karaman, tüm hemşerilerini birlik ve beraberliğe davet ederek, “İnsanlık artık geleceğe umutla bakmayı arzulamaktadır. Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu, hemşirelerini ötekileştirmeden, üzerinden kişisel menfaat ve çıkar sağlama düşüncesi olmadan, yaşamsal kriterlerini üst düzeye çıkarma hedefi içerisindedir. İşsizine aş, hastasına sağlıklı bir yaşam, zor durumda eğitim gören öğrencisine eğitim kolaylığı sağlamak için çalıştık” dedi.

 

“VALİLİK SANAT

OKULU YAPACAK”

Sözlerini sürdüren Karaman, “Beylikbağında yaşanan sel felaketinde mağdur olan halkımızın yarasını sarmak için federasyonumuz Gebze Kaymakamımızın emrine 10 bin TL yardım etmiştir. Kocaeli Valimizi ziyaret ettik ve Beylikbağı mahallemize sanat okulu yapılması için girişimlerde bulunduk. Valimiz 70 derslikli okul yapılması için çalışma başlattı. Yakın zamanda da okulumuzun temelinin atılmasını umutla bekliyoruz. Federasyonumuz üzerine düşeni fazlasıyla yapmakta ve yapmaya da devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

 

KOCALİ GİRESUNLULAR FEDERESYONU YÖNETİM LİSTESİ                                             

Süleyman Karaman     

Nebil Uzun

Mustafa Önal      

Zeynep Kabacaoğlu Çalık

Leyla Büyük

İlhamı Cındık      

 

Ömer Mutlu Kahraman

Şükrü Yılmaz     

Mehmet Elmas

Hüseyin Köroğlu

Yalçın Kara        

Fatma Dizdar      

Mehmet Karakaya       

Halil Portakal

İsmail Ceylan      

Reşat Dandin      

İbrahim Şerefoğlu        

Hamdi Yayla      

                                                       

DENETLEME KURULU LİSTESİ

 

Ahmet Kavlı                                             

 

Hüseyin Akın                                           

 

Fazlı Yılmaz                 

 

FOTO

SÜLEYMAN: Süleyman Karaman

YÖNETİM: Güven tazeleyen Süleyman Karaman, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte görülüyor. 

05 Ocak 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR