“AKP, DSP’nin projelerini ve söylemlerini kullanıyor”

DSP 1’nci sıra milletvekili adayı Yakup Kalmuk, AKP’nin kendi projelerini ve söylemlerini kullandığını söyledi. DSP Kocaeli İl Başkanı Çetin Çavuş da...

BÜYÜT

DSP 1’nci sıra milletvekili adayı Yakup Kalmuk, AKP’nin kendi projelerini ve söylemlerini kullandığını söyledi. DSP Kocaeli İl Başkanı Çetin Çavuş da “Vatandaşlar DSP’ye büyük ilgi gösteriyor” dedi.

DSP Kocaeli İl Başkanı Çetin Çavuş, İzmit İlce Başkanı Hülya Yıldırım Kahraman ve DSP milletvekili adayları Yakup Kalmuk, Tülin Keçeci Güngör, Gülbanu Erçetin, Selman Gürpınar ve Güldane Abay önceki gün gazetemizi ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. DSP’nin dimdik ayakta olduğunu söyleyen İl Başkanı Çetin Çavuş, “Seçim çalışmalarımız oldukça başarılı geçiyor. Gittiğimiz her yerde ilgiyle karşılaşıyoruz. DSP, bu ülkeye büyük hizmetlerde bulunmuştur. Gittiğimiz yerlerde DSP’den geliyoruz deyince vatandaşların yüzünde bir tebessüm oluşuyor. Vatandaşımız bize güveniyor, bize inanıyor” dedi.

AKP’YE SİTEM
DSP 1’nci sıra milletvekili adayı Yakup Kalmuk da yaptığı açıklamada, “DSP, bu ülkenin sigortasıdır. Türkiye’nin DSP’ye ihtiyacı var. Biz il başkanlığı, ilçe başkanlığı ve milletvekili adayları olarak seçime en iyi şekilde hazırlanıyoruz” dedi. Kalmuk, AKP’nin kendi söylem ve projelerini kullanmakla suçlayarak, “Kanal İstanbul projesi, DSP’nin projesidir. Ayrıca “biz insanlara balık yemeyi değil, balık tutmayı öğretiyoruz” ile “Hedef 2023” söylemleri DSP’ye aittir ”diyerek AKP’ye sitemde bulundu.

13 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR