“Millet sağa bakıyor CHP sola”

Körfez’de seçim bürosu açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim karaosmanoğlu, CHP’ye yüklenerek millet ile CHP’nin farklı yönlere baktığ...

BÜYÜT

Körfez’de seçim bürosu açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim karaosmanoğlu, CHP’ye yüklenerek millet ile CHP’nin farklı yönlere baktığını söyledi.

AKP, Körfez Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde seçim irtibat bürosu açtı. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, Gençlik kolları başkanı Yunus Emre Yıldırım, Kadın kolları başkanı Melek Çelik ve çok sayıda partili katılırken diğer partilerden çok sayıda kişide AKP’ye geçerek rozet taktı.

“TOTOCU CHP”
Mimar Sinan Mahallesi büro açılışına katılan başkan İbrahim Karaosmanoğlu, konuşmasında muhalefeti hedef aldı el-insaf dedi. Konuşmasında onlar ne veriyorsa, ben beş fazlasını vereceğim diyenlerden bu milletin bedelini aldı. Bedeli, siyasetin tozlu raflarıdır. Vicdanı olanlar için, El İnsaf. 2002 Türkiye'si ile 2011 Türkiye'sini yan yana koysun öyle konuşsunlar. Onlarda ki bu kıskançlığın sebebi bizim hizmet yapmamız onların yapmamasıdır. Bu liderlerin meydanda söyledikleri, her vatandaşın loto, toto, piyango oynaması ama bir kişiye çıkması gibi bir şeydir. CHP bu kafa ile muhalefete mahkumdur. Çünkü CHP ile milletin yolu farklıdır. Millet sağa bakıyor CHP sola. . Konuşmalardan sonra diğer partilerden AKP’ye geçen 50 kişiye rozet takıldı.

02 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR