Kocaeli’de 1310 muhasebeci var!

Kocaeli SMMMO Ocak ayı meclis toplantısını Gölcük’te gerçekleştirdi. Toplantıya katılım yüksek oldu. Toplantıda Kocaeli’de muhasebeci sayısının 1310 o...

BÜYÜT

Kocaeli SMMMO Ocak ayı meclis toplantısını Gölcük’te gerçekleştirdi. Toplantıya katılım yüksek oldu. Toplantıda Kocaeli’de muhasebeci sayısının 1310 olduğu açıklandı

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Ocak ayı meclis toplantısını Gölcük Sanat Galerisi'nde gerçekleştirdi. Toplantıya Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Vergi Dairesi Müdürü Adem Atar da katılarak kısa konuşma yaptı. Toplantının gündem maddeleri arasında; Araştırma ve Mevzuat Komisyonu, TESMER Birimi çalışmaları hakkında bilgi ve Temel Afet Bilinci konulu sunum yer aldı..

1310 MUHASEBECİ VAR
Kocaeli SMMMO Gölcük Temsilciliği Başkan Yardımcısı Muhammet Turan’ın açılış konuşmasından sonra söz alan Oda Başkan Vekili Ali Odabaş: “Bir çalışma döneminin yavaş yavaş sonuna geliyoruz. Yeni yılın ilk toplantısını Gölcük'te yapıyoruz. 2012 yılından daha iyi, güzel, sağlıklı bir yıl geçirmenizi dilerim. Meclis toplantısı öncesinde geleneksel hale gelen ilçe amirleri ziyaret edilir. Bizde ziyaret ettiğimiz ve bizi çok iyi ağırlayan Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza ve Sayın Başsavcımıza ve Vergi Dairesi Müdürümüze çok teşekkür ediyoruz. Hem tanışma hem de bir şeyleri rahatlıkla paylaşabilecek, konuşabilecek bir ortam oldu. Bizi burada bulunduran ortak paydamız mesleğimiz. Kocaeli’de 1310 kişi olduk ve giderek artıyoruz.” dedi.

GÖLCÜK PARLAYAN YILDIZ
Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı “Sabahki ziyaretten dolayı yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Sizleri ilçemizde görmek, toplantının ilçemizde gerçekleştirilmesi bizim için büyük bir memnuniyet. Gölcüğümüz Kocaeli'nin parlayan yıldızı.” dedi.

KATKI KOYUYORSUNUZ
Toplantıya katılan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş de: “Birilerinin hesap tutması lazım. Sizler her an yasaların değiştiği bir ülkede mesleğinizi büyük bir özveriyle yürütüyorsunuz. Gölcük'teki arkadaşlar sizin sesiniz, kulağınız. Gölcük için önemli katkılar koyuyorlar.” diyerek konuştu. Gölcük Vergi Dairesi Müdürü Adem Atar da çok kısa konuşmasında, “Meslektaşlarımla başarılar diliyorum” dedi.

MESLEKİ KONULAR GÖRÜŞÜLDÜ
Mesleki Araştırma ve Mevzuat Komisyonu Başkanı Osman Yaşar Bayram ile İsmail Birtürk TESMER çalışmaları hakkında bilgi verdi.

KOCAMAN’DAN DEPREM BİRİFİNGİ
Gündemin son bölümünde Temel Afet Bilinci konulu sunumu GESOTİM Başkanı Necmi Kocaman yaptı. “Gesotim Türkiye'de 4 ekipten bir tanesi. Toplum olarak depreme asla hazır değiliz. Biz bu işi gönüllü olarak yapıyoruz. Yaşadıklarımızdan ders aldığımız için, başkalarının yaşamaması için yapıyoruz. Biraz daha bilinçli olmamızda yarar var. Temel Afet Bilincinin oluşması için oda ile her zaman çalışma yapmaya hazırım.” dedi.

11 Ocak 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR