Türkan seçilirse maaşını Vali’ye teslim edecek

Karamürsel’de çok yoğun ilgi gören MHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Lütfü Türkkan, milletvekili seçilirse maaşını 50 öğrenciye burs vermesi için Va...

BÜYÜT

Karamürsel’de çok yoğun ilgi gören MHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Lütfü Türkkan, milletvekili seçilirse maaşını 50 öğrenciye burs vermesi için Valiye teslim edeceğini söyledi.

Seçim çalışmaları için gittiği Karamürsel’de yoğun ilgi gören MHP aday adayı Lütfü Türkkan parti binasında yaptığı konuşmada iktidar partisi AKP’yi eleştirdi ve “Hırsızlıkla” itham etti. Türkkan “çalışmadan çalmak olmaz” diyerek AKP’nin yol yapıyoruz diye yolsuzluk yaptığını söylerken, “bunlar hırsızlığı çok iyi biliyor” dedi.

SANDIKTA BELEDİYE ÇALIŞANI İSTEMİYORUZ
Vatandaşın sandığa güveni kalmadığını, AKP’nin bilgisayar hilesi yaptığını, sandıkta Belediye çalışanlarını görevlendirdiğini iddia eden Türkkan, “Belediye çalışanlarından sandık görevlisi istemiyoruz” diye seçim kuruluna itiraz edip, “ültimatom” verelim, diyerek seçmenleri uyardı. Başbakanın vatandaşı yanılttığını söyleyen Türkkan “Türkiye’nin dış borcunun 4 yılda 120 milyar dolar arttığını” iddia etti.

MAAŞINI VALİYE TESLİM EDECEK
Türkkan, “Seçilirsem Milletvekili maaşımı almayacağım ve maaşımı 50 öğrenciye burs vermeleri şartı ile Valiye teslim edeceğim” dedi. Türkkan, Kocaeli için neler yapacaksınız? sorusuna, “-Her zaman Kocaeli halkı ile istişare yapacağım” cevabını verdi. MHP’nin 26 yaşındaki bayan aday adayı Av.Hilal Elmas ve Adıyaman aday adayı Kocaeli eski Ülkü Ocakları Başkanı Selim Çakır, eğitim sendikaları temsilcileri ve dernek başkanları çok sayıda partili vatandaş milletvekili aday adayı Lütfü Türkkan’ın konuşmasını parti binasında dinlerken, binada yer bulamayan partililer parti binasının önündeki caddede dinlediler.

07 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR