Minik Kafkaslar eğitimlere başladı

Yeni sezon eğitimlerine başlayan Kocaeli Kafkas Kültür Derneği’nin minik nartları okul sezonu boyunca Kafkas oyunları eğitimleri alacak.İlimizin en ak...

BÜYÜTYeni sezon eğitimlerine başlayan Kocaeli Kafkas Kültür Derneği’nin minik nartları okul sezonu boyunca Kafkas oyunları eğitimleri alacak.

İlimizin en aktif derneklerinden biri olarak görülen ve çalışmaları ile takdir toplayan Kocaeli Kafkas Kültür Derneği eğitim sezonunu Minik Nartlar ile açtı. Bu sezon Minik Nartlar Dans eğitmeni Zuhal Çatan’dan haftanın 3 günü eğitim alacaklar. Zuhal Çatan “Her yıl talep yoğun oluyordu fakat bu yıl 60’ın üzerinde öğrenci kaydı yapılınca biz de haftada 3 gün eğitim vereceğiz. Öğrencilerimiz mayıs ayında yapılacak olan sezon sonu gösterilerine kadar eğitim alıp sezon sonunda yapılacak büyük gece ile öğrendiklerini sahnede sergileyecekler” dedi.
KAFKASLAR ANKARA’YA GİDİYOR
Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Başkanı Sami Korkut yaptığı açıklamada, “24 Kasım’da Ankara’da yapılacak olan Kafkas Dernekleri Federasyonu seçimlerine katılıyoruz. Derneğimizi Hilal Atan, Cengiz Hurma, Erdal Çatan ve ben delege olarak temsil edeceğiz. Kocaeli Kafkas Derneği’ndeki Nart Kafe’nin işletmeciliğini bu yıl Emine Dinçer’e emanet ettik. Artık derneğin her şeyinden Emine Hanım sorumlu olacak” ifadelerinde bulundu.

14 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR