KOÜ Tıp Fakültesi’nde anlamlı sempozyum

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafından ilk defa, Kocaeli'de bulunan diğer hastane çalışanlarını da kapsayan, h...

BÜYÜT

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafından ilk defa, Kocaeli'de bulunan diğer hastane çalışanlarını da kapsayan, hizmet kalitesini artırma ve çalışanların bilgi seviyelerini yükseltme amacıyla Pediatrik Plastik Cerrahi Hemşireliği Sempozyumu düzenlendi.


SERTİFİKALARI VERİLDİ

Darıca Farabi Devlet Hastanesi, Özel Konak Hastanesi, Derince Eğitim Araştırma Hastanesi ve Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi'nden katılımcıların yer aldığı sempozyum sonrasında katılımcı hemşirelere sertifikaları, Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hakan Ağır ve KOÜ Araştırama ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk tarafından takdim edildi.

 

SEMPOZYUMUN AMACINI AÇIKLADI

Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ve Prof. Dr. Hakan Ağır'ın açılış konuşmaları sonrası Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Gonca İlter yapmış olduğu konuşmasında, yaşamın her döneminde ve dünyanın her yerinde hemşirelik hizmetini sunan hemşirelerin primer amaçlarından birinin yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu belirterek sempozyumun amacını açıkladı. Sempozyum, kapanış kokteyli ile sona erdi.

30 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR