Dalkılıç, Diliskelesi’ni salladı

  CHP’nin Diliskelesi’nde gerçekleştirdiği seçim irtibat bürosu açılışı yaklaşık 5 bin insanı bir araya getirdi. Düzenlenen açılışa AKP’den istifa e...

 

CHP’nin Diliskelesi’nde gerçekleştirdiği seçim irtibat bürosu açılışı yaklaşık 5 bin insanı bir araya getirdi. Düzenlenen açılışa AKP’den istifa ederek CHP’ye katılan partinin kurucuları, meclis üyeleri, yöneticiler, parti üyeleri ve kanat önderleri katıldı. törende, AKP’den ayrılarak CHP’ye katılan Abdurrahman Arslan’a parti rozeti takıldı.

HALK BOŞ VAATLERDEN BIKTI

Halkın büyük coşkusu ile konuşmasına başlayan başkan adayı Dalkılıç, Dilovası’nın 10 yılının kayıp olduğunu söyledi. Bu sürede zorunlu hizmetlerin dışında bir çalışmanın üretilmediğini söyleyen Dalkılıç, “İktidarın hizmetleri vaatlerin ilerisine gidemedi” dedi.

MUTLU İNSANLAR OVASI

Dalkılıç konuşmasına devam etti: “Dilovası bu güne kadar böyle görkemli bir açılışa şahit olmadı. Desteğinizle haramilerin saltanatına son vereceğiz. Dilovası hak ettiği hizmetlere kavuşacak. Dilovası rant ovası değil, kanser ovası değil, mutlu insanlar ovası olacak.”

BİZ HALKIN ADAMIYIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun 5 yıl önce Dilderesi’de balık tutacağız dediğini hatırlatan Dalkılıç, “Balık varda biz mi görmüyoruz. Kaldıracaklarını söyledikleri çöp alanını daha da genişlettiler. Sözlerinde durmuyorlar. Kömürcülerin kaldırılmasını yarım bir dille söylüyorlar. Biz halkın adamıyız, halk ne isterse onu yaparız” dedi.

SANDIĞA GÖMECEĞİZ

Dilovası için gerekenin yapılacağını söyleyen Dalkılıç, sözlerine şöyle son verdi: “Kimsenin önünde eğilmem. Sanayici de Dilovası’nın sorunlarını görmezden gelemez. Hep beraber elimizi taşın altına koyacağız ve güzel yaşanılır bir Dilovası için çalışacağız. Çok az zaman kaldı. Verdikleri sözleri unutanları 30 Mart’ta sandığa gömeceğiz” dedi.

17 Mart 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR