AK Parti Dilovası’nda mahalle başkanlarına yetki verildi

Ak Parti Dilovası İlçe Teşkilatı ve Yeni atanan Mahalle ve köy Temsilcilerine yetki belgesi verildi.Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Ak Parti İl...

BÜYÜT

Ak Parti Dilovası İlçe Teşkilatı ve Yeni atanan Mahalle ve köy Temsilcilerine yetki belgesi verildi.
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve ilçe yönetimi, Ak Parti İl yöneticisi İsmail Demir, Dilovası Belediye Meclis Üyeleri :Bayram Meral, Efendi Deli, Mustafa Şimşek, Ak Parti gençlik ve Kadın kollarının katılımı ile gerçekleşen programda 15 Mahalle ve köy başkanları yetki belgelerini aldı.
Dilovası Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, “Biz iktidara geldiğimiz günden bu güne İlçemize yaklaşık iki yüz trilyonluk yatırım yapıldı. Eğitim alanında, alt yapıda, üst yapıda, ulaşımda ve diğer alanlara yapılan yatırımlar İlçemizin çehresini değiştirdi.
Başkan Yıldırım, geçtiğimiz Kongrede Genel Merkezimiz bizi bir daha bu göreve laik gördüler biz bundan önceki yönetim ve yeni yönetim olarak birlik beraberlik içinde hep beraber Ak kadrolar olarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Mahalle ve köylerimizde görev alan arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum teşekkür ediyorum” dedi.
Ak Parti İl Yöneticisi İsmail Demir, “Mahalle ve köy başkanlığında görev alan arkadaşlara görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, “ Biz göreve geldiğimiz de İlçe olduk ve ben değil biz düşüncesi ile Ak kadro kardeşlerimizle bu İlçede geçtiğimiz üç yılda yaklaşık iki yüz trilyon yatırım yaptık ve her alanda yapılan yatırımlarla Dilovası’nı modern bir İlçe haline getirdik. Yeni Yetki belgelerini alacak olan arkadaşlara da görevlerinde başarılar diliyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Yetki Belgesi alan mahalle ve köy başkanlarına görev belgelerini Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Ak Parti İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve yönetimi, Ak Parti İl yöneticisi İsmail Demir, Dilovası Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Meral, Efendi Deli ve yönetim takdim etti.
Yetki Belgesi alan Mahalle ve köy temsilcieri.
Diliskelesi Mahallesi M. Ayhan Dursun, O.gazi Mahallesi Halit Ekici, M.S inan Mahallesi Mesut Yasin, T.Özal Mahallesi Rıdvan Yalçın, Karapınar Mahallesi Murat Yılmaz, Yeni Mahallesi Ahmet Durmuş, Yeni Yıldız Mahallesi Kadir Turgut, Fatih Mahallesi Talip Şatır. Cumhuriyet Mahallesi Yüksel Köse, Yahya Kaptan Mahallesi Oktay Karakaş, Tavşancıl Mahallesi Nazım Arat, Çerkeşli Köyü Mustafa Erdem, Köseler Köyü Cemalettin Ilgaz, Demirciler Köyü Şahin Kot. Tepecik Köyü Müttalip Yılmaz yeni görev belgelerini aldılar.

24 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR