MHP SKM, ilk toplantısını yaptı

MHP İl ve tüm ilçelerin Seçim Koordinasyon Merkezi yetkilileri önceki akşam parti binasında ilk toplantısını gerçekleştirerek, seçim çalışmalarının pl...

BÜYÜT

MHP İl ve tüm ilçelerin Seçim Koordinasyon Merkezi yetkilileri önceki akşam parti binasında ilk toplantısını gerçekleştirerek, seçim çalışmalarının planlamasını yaptı.

MHP İl Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) ev sahipliğinde önceki akşam tüm ilçelerin SKM yöneticilerinin katılımıyla parti binasında ilk toplantı yapıldı. MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak’ın Ankara’da olmasından dolayı toplantıyı İl Başkan Vekili ve İl SKM Başkanı Ömer Tahsin Cebeci yönetti. Toplantıya İl Sekreteri Salih Uslucan, Basın Propaganda ve Halkla İlişkiler Yetkilisi Gökmen Türengül, Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zekeriya Işık, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İzzet Erdem de katıldı.

AKTİF GÖREV
Toplantı ile çalışmalarına resmen başlayan SKM üyeleri, 12 Haziran’a kadar yürütülecek stratejiyi gözden geçirdi. Toplantıda konuşan Cebeci, “İl ve ilçelerde toplam 120 arkadaş ile çalışmalar yaparken, altı kişilik gruplar ana omurga gibi hazır bulunacak. Genel merkezin talimatıyla ilk toplantımızı yaptık. İl yöneticisi olmakla birlikte partide çeşitli görevlerde bulunmuş arkadaşlarımıza SKM’de aktif görevler vereceğiz” dedi.

17 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR