“Artık kırgınlıkların zamanı değil”

    AKP Kandıra Gençlik Kolları’nda geçmiş dönemlerde görev yapan gençler, geçmiş dönemde yaşanan AKP içersindeki yarışta önemli bir potansiyele sahip...

BÜYÜT

 

 

AKP Kandıra Gençlik Kolları’nda geçmiş dönemlerde görev yapan gençler, geçmiş dönemde yaşanan AKP içersindeki yarışta önemli bir potansiyele sahip olduklarını ispatladıklarını, teşkilatın aldığı kararın arkasında duracaklarının mesajını verdiler. AKP Kandıra ilçe teşkilat binasında toplanan gençler artık kırgınlık zamanı olmadığı mesajını tüm AKP camiasına mesaj verdiler. Gençler, “Geçmişte her ne yaşanırsa yaşansın biz gerçek AK Partili’yiz ve partimizin vereceği sınavda aktif olarak rol almak ve partimizin çıtasını daha yukarı taşımak için çalışmak istiyoruz” dediler. Gençler adına Serkan Başol “Geçtiğimiz seçimde gece gündüz çalışarak partimizin başarısına destek olduk ve bu seçimde de aynı özveri ile bu yarışın içinde bulunmak istiyoruz ve bunun için çalışacağız” dedi.

“AYRIŞTIRILAN DEĞİL

BİRLEŞTİREN GENÇLİK”

Toplantı sonrası açıklama yapan Onur Balaban “Dışarıdan bakıldığında AK Parti gençliğinin farklı gruplara ayrıldığı izlenimi görülüyor, bizler ayrı ayrı gruplar halinde değil bir bütün olmak istiyoruz. Bizler bu potansiyelimizi birleştirici, bütünleştirici ve kucaklayıcı olarak kullanmak istiyoruz” dedi.

“GELECEK SİZLERİN ELİNDE”

Gençlerin toplantısına iştirak eden AKP Belediye Başkan aday adayı ve eski ilçe başkanı Muhsin Tekol yapılan bu hareketin takdire şayan olduğunu söyleyerek Gelecek sizlerin elinde” dedi. 

10 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR