Karaosmanoğlu&'ndan Kocaeli milletvekillerine ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun, kenti temsil eden 11 milletvekilini TBMM'de ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar di...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun, kenti temsil eden 11 milletvekilini TBMM'de ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar dilediği bildirildi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Karaosmanoğlu'nun, 12 Haziran seçimlerinde Kocaeli'den TBMM'ye giren AK Parti, CHP ve MHP'li milletvekilleriyle Mecliste bir araya geldiği belirtildi. Karaosmanoğlu'nun, ilk olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Nihat Ergün'le Bakanlıkta bir araya geldiği ifade edilen açıklamada, Karaosmanoğlu'nun, Ergün'ü kutladığı, çalışmalarında başarılar dilediği bildirildi.

Karaosmanoğlu'nun daha sonra, TBMM'ye geçerek, AK Parti Kocaeli milletvekilleri Fikri Işık, Sibel Gönül, Muzaffer Baştopçu, Zeki Aygün, İlyas Şeker ve Mehmet Ali Okur ile bir araya geldiği, ardından da MHP Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan ve CHP Kocaeli milletvekilleri Hurşit Güneş, Haydar Akar, M. Hilal Kaplan'ı ziyaret ettiği bildirildi.

12 Temmuz 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR