Zeytinoğlu, İtalya’da UMEM projesini anlattı

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün İtalya’ya yaptığı resmi ziyaret kapsamında, Türkiye-İtalya İş Forumu gerçekleştirildi. Bu forumda bir konuşma yap...

 

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün İtalya’ya yaptığı resmi ziyaret kapsamında, Türkiye-İtalya İş Forumu gerçekleştirildi. Bu forumda bir konuşma yapan Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Türkiye-İtalya İş Forumu sonuçlarının çok önemli olacağını vurguladı.

HİSARCIKLIOĞLU DA KATILDI

Foruma, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, TOBB/DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,  İtalya Ekonomik Kalkınma Bakan Yardımcısı Carlo Calenda, DEİK Türk-İtalyan İş Konseyi Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve Network Globale Başkanı Aurelio Regina ile sanayiciler katıldılar.

ZEYTİNOĞLU SUNUM YAPTI

İtalya’daki programın üçüncü gününde gerçekleştirilen iş forumunda KSO Başkanı Zeytinoğlu, “Mikro, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve İsbirlikleri’ne Geçiş” konulu oturumunda, Yeni Teşvik Sistemi ile ilgili değerlendirmelerini ve iş dünyasını etkileyen dış faktörler ile Türk reel sektörünün özellikle kriz dönemlerindeki davranışları ile ilgili bir sunum yaptı. Konuşmasında Türkiye genelinde TOBB tarafından başlatılan bir meslek edindirme projesi olan UMEM projesini ve Kocaeli Sanayi Odası’nın başarılı bir projesi olan Tedarikçi Geliştirme Programının detaylarını aktardı.

03 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR