ODTÜ KYÖD Okulları’nda ilköğretim heyecanı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kalkınmasında payı olacak çocukları yetiştiren ODTÜ KYÖD Okulları; Atatürk ilkelerine bağlı, sevgi dolu, çağdaş bireyler yetiş...

Türkiye Cumhuriyeti’nin kalkınmasında payı olacak çocukları yetiştiren ODTÜ KYÖD Okulları; Atatürk ilkelerine bağlı, sevgi dolu, çağdaş bireyler yetiştirmek için yeni eğitim-öğretim yılına coşkulu bir törenle başladı. Törene KYÖV Kurucu Vakıf Başkanı Şerif Ünan, Başkan Yardımcısı Cihat Uçar, KYÖV Vakıf Üyesi Reşat Keçeci, Okul Kurucu Temsilcisi Ufuk Topaloğlu, KYÖD Başkanı Mehmet Toker, Okul Müdürü Güler Telli, okul öğretmenleri, okul öğrenci ve velileri katıldı.

 

PLANLARI VELİLERLE PAYLAŞTI

İlköğretim Haftası kutlamaları, okul korosu tarafından okul marşlarının seslendirilmesi ile başladı. Ardından Güler Telli okulun değerlerine ve hedeflerine atıfta bulunduğu bir açılış konuşması yaptı. KYÖV Kurucu Vakıf Başkanı Şerif Ünan ise okulun elde ettiği başarılardan duydukları memnuniyeti dile getirirken okul yöneticilerine ve öğretmenlerine teşekkür etti. 1999 yılında el ele vererek kurdukları ve bugün büyük gurur duydukları okulun bugünlere gelişini ve yarınlarına ilişkin planları veliler ile paylaştı. 

 

TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

3. sınıf öğrencileri Begüm Karaturp ve Duru Yıldız’ın heyecanla okudukları ilköğretim temalı şiirleri tüm izleyenleri ilkokul günlerine götürdü. Ayrıca törende geçen dönemin sonunda ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 7. Sınıf öğrencileri arasında düzenlenen Best Book Trailer yarışmasında birincilik elde eden Mert Telli’ye hediyesi ve sertifikası Şerif Ünan tarafından; öğrencileri bu yarışmaya katılmaları için yönlendiren İngilizce öğretmeni Mustafa Korcan Yavuz’a da teşekkür belgesi KYÖD Başkanı Mehmet Toker tarafından verildi.

21 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR