Üzülmez Cemiyetlerde

Bir ömür birlikteliğe evet diyen gençlerin nikah akitlerini gerçekleştiren Başkan Üzülmez, sünnet ve düğün cemiyetlerine de katıldı.   PERSONELİNİN...

BÜYÜT

Bir ömür birlikteliğe evet diyen gençlerin nikah akitlerini gerçekleştiren Başkan Üzülmez, sünnet ve düğün cemiyetlerine de katıldı.

 

PERSONELİNİN NİKAHINI KIYDI

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, belediye personeli Engin Hancı’nın nikahını kıydı. Kartepe Belediyesi’nde çalışan ve Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde salon görevlisi olarak çalışan Engin Hancı, hayatını Kandıra’nın zarif kızlarından Mürvet Gödek ile birleştirdi. Köseköy Mahallesi sakinlerinden Mustafa Hancı ile ev hanımı Zehra Hancı çiftinin 11 çocuğundan biri olan Engin Hancı ile Kandıralı Aydın Gödek ve merhum Sermin Gödek çiftinin zarif kızları Mürvet Gödek’in nikahları Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Engin ve Mürvet’in nikahlarını Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kıyarken, genç çiftin şahitliklerini de Ali Hancı ve Özhan Tanış üstlendi. Cumhurbaşkanın 3 çocuk öğüdünü genç çifte hatırlatan Başkan Üzülmez, mutluluk dilekleri eşliğinde evlilik cüzdanını da geline verdi.

 

PİRELLİ CAMİASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN

Kartepe’de faaliyet gösteren Pirelli Fabrikası çalışanı Tayfun Teber’in nikahına iş arkadaşlarının ilgisi yoğun oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun kıydığı nikahta şahitlik yapan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de, Önvural ve Teber Ailelerinin mutluluğuna ortak oldu. Selma Kibar ve Ahmet Teber çiftinin 2 çocuğundan bir olan Tayfun Teber hayatını, Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesisleri Personel Müdürü Gazanfer Önvural ile Semra Önvural çiftinin Kocaeli Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak çalışan kızları Sena Önvural ile birleştirdi. Kalabalık bir davetli topluluğunun hazır bulunduğu Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesisleri’ndeki nikahta gençlerin şahitleri arasında yer alan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve Lastik-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Abdullah Karacan, evlilik cüzdanını Allah mesut etsin dilekleri eşliğinde geline verdiler.

 

RAMAZAN İLE MERVE EVLENDİ

Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hafta sonu Ak Parti Kartepe İlçe Teşkilatı İstasyon Mahalle Başkanı Hasan Bayraktar’ın da yeğeni olan Ramazan Bayraktar ile Merve Doğan’ın nikahını kıydı. Kartepe İstasyon Mahallesi’nde oturan Özlem Yemek Fabrikası’nda çalışan Ramazan Bayraktar ile ev hanımı Nebahat Bayraktar çiftinin özel sektör çalışanı çocukları Ramazan Bayraktar hayatını, Ertuğrulgazi Mahallesi sakinlerinden Kocaeli Adliyesi’nde çalışan Mahmut Doğan ile ev hanımı Aysel Doğan çiftinin zarif kızları Merve Doğan ile birleştirdi. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndeki nikahı Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kıyarken, genç çiftin şahitliklerini de Cansu Erhan, Esra Zengin, Celal Arslan ve Hüseyin Bayraktar üstlendi. İki cihan saadet dilekleri eşliğinde Başkan Üzülmez, evlilik cüzdanını geline verirken aileleri de tebrik etti.

 

BEDİRHAN SÜNNET OLDU

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Şefkatiye Mahallesi’nin tanınmış simalarından Mut ve Oğüç Ailesi’nin yakışıklı torunu Bedirhan Oğüç’ün sünnet cemiyetine katıldı. Cavit Mut ile Osman Oğüç’ün torunu olan Arslanbey otobüs hattında şoförlük yapan Fatih ile ev hanımı Gülcan Oğüç çiftinin Şefkatiye İlkokulu ikinci sınıfta okuyan biricik çocukları Bedirhan erkekliğe ilk adımını attı. Ailenin Şefkatiye Mahallesi’ndeki cemiyetlerine dost ve akrabalarının yanı sıra, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de katıldı. Oğüç ve Mut Ailelerinin mutluluğuna ortak olan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, aileleri tebrik ederken Bedirhan’a da geçmiş olsun dileğinde bulunup takısını taktı.

22 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR