500 çocuk üşümesin!

Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi kış ayı dolayısıyla “500 Çocuk Üşümesin” diyerek ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine için giysi ya...

BÜYÜT

Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi kış ayı dolayısıyla “500 Çocuk Üşümesin” diyerek ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine için giysi yardımında bulunuyor.
Şubeye Kocaeli’de bulunan çeşitli okullar ve üniversite öğrencileri başvuru yaptı. Proje kapsamında; Kocaeli Üniversitesi, Halise Tükkan İlkokulu, Zafer Ortaokulu, Darıca Servet Yalçın Ortaokulu, Çayırova Yunus Ergüz İlkokulu ve Yuvacık Kuran Kursu olmak üzere bugüne kadar 6 okulun öğrencilerine kışlık mont yardımı yapıldı.

GİYSİLERİNİ ALDILAR
Montlar, ilköğretim okullarına gidilerek Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu ve gönüllüleri tarafından öğrencilere hediye edildi. Üniversite öğrencileri de şubenin giyim mağazasından giysilerini aldı. Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi Müdürü Mevlüt Daniş, “500 Çocuk Üşümesin” projesi kapsamında okulların talepleri doğrultusunda belirlenen 117 ilköğretim, 100 de üniversite öğrencisi olmak üzere 217 öğrenciye mont verildiği, şuanda iki okuldan daha talep geldiğini bu okullara eğitim gören 54 öğrenciye de yardımların verileceğini ifade etti.

TEŞEKKÜR ETTİ
Halise Türkkan İlkokulu Müdürü Ergin Subaş, Zafer Ortaokulu Müdürü Bahtiyar Gürsoy ve yardım verilen diğer okulların müdürleri, kış ayında öğrencilere yapılan bu anlamlı yardımdan dolayı Şube yöneticilerine ve gönüllülerine teşekkür etti.

13 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR