Arpacı’dan Alevilere ziyaret

        MHP İzmit Belediye Başkan adayı Ayhan Arpacı ve partililer, önceki gün Alevi Kültür Dernekleri Kocaeli Şube Başkanı Cengiz Duman ve ekibini zi...

BÜYÜT

 

 

 

 

MHP İzmit Belediye Başkan adayı Ayhan Arpacı ve partililer, önceki gün Alevi Kültür Dernekleri Kocaeli Şube Başkanı Cengiz Duman ve ekibini ziyaret etti. Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Arpacı, 30 Mart seçimlerinin ülke geleceğine yön vereceğini söyledi.

 

BİZİ BÖLEMEZLER
Ziyarette açıklamalarda bulunan başkan adayı Arpacı, “Bizim milliyetçiliğimiz etnik milliyetçilik değil. Buna tamamen karşıyız. Biz ortak kültüre sahip bir milletiz, bütünlüğümüz bundandır, etnik milliyetçilikle bizi bölemezler. Bizim de yöneticilerimiz arasında Aleviler var. Biz aynı devlette tek çatı altında yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

PROJEMİZ, DÜRÜSTLÜK
İzmit’in gelişimi için projelerinin hazır olduğunu söyleyen Arpacı, “İlçenin en büyük eksikliği sağlık alanında yaşadığını söyledi. İzmit’e yoğun bakım hastanesi, meslek hastalıkları hastanesi ve spor hastalıkları hastanesinin kazandırılması gerektiğini kaydeden arpacı, şöyle konuştu: “Bizim en büyük projemiz ise dürüstlük olacak. Tutamayacağım sözler vermem, projelerimiz yapılamayacak işler değil.”

 

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

Ziyareti nedeniyle Ayhan Arpacı’ya teşekkür eden Alevi Kültür Dernekleri Kocaeli Şube Başkanı Cengiz Duman, “Projeleriniz güzel, ancak Büyükşehir Belediyesi’ni kazanamamanız durumunda bunları yapmak çok zor. Burası dost kapısı, tüm partilere açığız. İzmit’e yapılacak olan her hizmet halka yapılmış sayılır. Biz sadece bu ülkede barış istiyoruz. Sandıktan kim çıkarsa çıksın bizim başkanımız olacak” dedi. Duman, ayrıca Arpacı’yı, 8 Mart’ta düzenleyecekleri “Gelin Canlar Bir Olalım” etkinliğine davet etti.

25 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR