MHP’li aday Selçuk’tan öğrenci açılımı

MHP Milletvekili Aday Adayı Aygutşat Selçuk, üniversite öğrencilerinin taleplerini dinlemek için yemek düzenledi. Yemeğe katılan KOÜ Öğrenci Konseyi ü...

BÜYÜT

MHP Milletvekili Aday Adayı Aygutşat Selçuk, üniversite öğrencilerinin taleplerini dinlemek için yemek düzenledi. Yemeğe katılan KOÜ Öğrenci Konseyi üyesi üniversite öğrencileri Selçuk’a destek sözü verdi.

MHP Milletvekili Aday Adayı Aygutşat Selçuk, üniversite öğrencilerinin taleplerini dinlemek için önceki akşam Sahan Restarunt’ta Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Öğrenci Konseyi üyesi gençlere yemek verdi. Yemekte MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, Kandıra İlçe Başkanı Zekeriya Bayraktar, Kartepe İlçe Başkanı Taner Karagül ve Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Samet Şahin de hazır bulundu. Yemekte konuşan MHP Milletvekili Aday Adayı Aygutşat Selçuk, öğrencilerin sorunlarını iktidar oldukları zaman çözeceklerini söyleyerek, maddi destek vaat etti. Üniversite öğrencileri ise ilk defa bir siyasi parti tarafından çağrıldıklarını belirterek, destek vereceklerini söyledi.

BARINMA İÇİN 100 TL
MHP Milletvekili Aday Adayı Aygutşat Selçuk, “İktidar olduğumuzda ilk işimiz gençlerimizin daha verimli ve daha donanımlı eğitim almasıdır. Bunun için de 2011 Seçim Beyannamemizde öğrencilere vereceğim maddi ve manevi yardımlarına yer verdik. En basit örneği yurtta kalmak istemeyen öğrencilere her ay barınmak için 100 TL vereceğiz. Bunu yanında başarılı olan öğrencilere şimdikinden daha fazla burs sağlayacağız. Okumanın zorluğunu çok iyi bildiğim için üniversiteye giriş sınavlarında daha az stres olması için kolaylaştırıcı çözümler bulacağız” dedi.

04 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR