“Eğitime destek devam edecek”

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlara ves...

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi. Doğan ayrıca  İzmit’te eğitimin çıtasını yükseltmek amacıyla eğitim ve öğretime büyük ölçüde destek verdiklerini ve vermeye devam edecekleri de kaydetti.

ULUSAL BİR GÖREV

Bir ülke için yapılacak en önemli yatırımın insana, özellikle de çocuklara ve gençlere yapılan yatırım olduğuna dikkat çeken Nevzat Doğan, “İlköğretimin değerini her vatandaşa anlatmak ulusal bir görevdir. İnsan önce ailede, sonra da okulda ne kadar kaliteli bir eğitim-öğretim süreci geçirirse o kadar insanlığa önemli hizmeti ve katkısı olur” dedi.

 

BÜYÜK ÖLÇÜDE DESTEK

İzmit’te eğitim çıtasını yükseltmek amacıyla eğitim ve öğretime büyük ölçüde destek verdiklerini dile getiren Doğan, eğitime ve öğrencilere destek olmaya devam edeceklerini vurguladı. İlçeye yeni eğitim kurumlarının kazandırılmasının yanı sıra mevcut eğitim kurumlarının da ihtiyaçlarını gidermeye çalıştıklarını kaydetti.

13 Eylül 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR