Baştopçu, artık tam dede olmuş

Muzaffer Bey, vekilliğinin yanı sıra, Refah ve Fazilet Partisi çizgisinde, 1994-1999 yılları arasında Körfez Belediye Başkanlığı da yapmıştı. Yani öz...

Muzaffer Bey, vekilliğinin yanı sıra, Refah ve Fazilet Partisi çizgisinde, 1994-1999 yılları arasında Körfez Belediye Başkanlığı da yapmıştı. Yani özellikle ilçe özelinde o bir vekil değil, kalıcı bir başkan olmuştur hep.

Şu sıra Ankara’da yaşıyor. Biraz sağlık problemleri yaşadı. Operasyonlar geçirdi, fakat hala parti içinde sözü muteber bir sima olarak değer görür.

Zamanının büyük bir bölümünü evinde dinlenerek geçiren Muzaffer Bey, şimdi de yeni hali ile dikkat çekiyor. Evet, eski vekil ve başkanımız, bıraktığı aksakalı ile evinde misafirlerini ağırlıyor. Açıkçası tam anlamıyla dedelik moduna girmiş gibi bir hali var.

08 Nisan 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR