Karaosmanoğlu’ndan partilere nezaket ziyareti!

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, dünü ilimizde siyasi ziyaretlerle geçirdi. Ana muhalefet partisi CHP ile MHP ve Saadet Partisi’ne...

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, dünü ilimizde siyasi ziyaretlerle geçirdi. Ana muhalefet partisi CHP ile MHP ve Saadet Partisi’ne uğraşan ve il yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, yapılan projeler hakkında bilgiler verdikten sonra, parti yöneticilerinin görüşlerini aldı.

 

İLK ZİYARETİ MHP’YE YAPTI

Başkan Karaosmanoğlu ilk ziyaretini MHP’ye yaptı. İl başkanı Aydın Ünlü tarafından karşılanan Karaosmanoğlu, buluşmalarında başkan vekili Zekeriya Özak da eşlik etti. Ayrıca parti yöneticilerinin yanı sıra MHP’li Büyükşehir Meclis Üyesi Vahit Eryılmaz da hazır bulundu. Buluşmada konuşan Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, siyasilerle bir araya gelmenin önemine değinerek, “Bu ziyaretle şehirle ilgili düşüncelerimizi paylaşmak istedik” dedi.

 

“PROJELER DESTEKLİYORUZ”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise, “Başkanımızın bu ziyareti bizim için önemlidir. Bunlara ihtiyacımız vardı. Kocaeli’de büyük projeler var. Tramvay ve MİA gibi projeleri destekliyoruz. Kocaeli için faydalı olacak projelerin arkasındayız” dedi. Başkan Karaosmanoğlu ve beraberindekiler daha sonra ise Saadet Partisi’ne geçerek burada il başkanı Sinan Ejderoğlu ile bir araya geldi.

 

“PENCEREMİZ FARKLI”

SP’de çok sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Karaosmanoğlu, “Eski fakat eskimeyen evimize geldik” derken, il başkanı Ejderoğlu da, “Bugün farklı pencerelerden bakıyor olabiliriz. Ziyaretten memnun olduk, şehrimizin başkanıdır. Kentimizin güzelleşmesi kendisinin öncülüğünde yapılacak olan hizmetlere bağlıdır” diye konuştu.

 

SON DURAĞI CHP OLDU

Büyükşehir heyetinin son durağı ise CHP oldu. Burada il başkanı Cengiz Sarıbay ve kalabalık bir partili grup tarafından karşılanan Karaosmanoğlu, uzun süredir bu ziyareti yapmak istediğini söyledi. Partilerin fikirlerine önem verdiklerini dile getiren Karaosmanoğlu, “Gençlerimizin geleceği için herkesin fikrini almak zorundayız. Her kesimin görüşünü almakta yarar var” ifadelerinde bulundu.

 

“ELEŞTİRİLERDE ART NİYET YOK”

Ziyaret nedeniyle Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür eden CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise, “Karaosmanoğlu’nun bu ziyaretlerin önemi ile ilgili sözlerine katılıyorum. Görüşlerimiz fayda getirecektir. Bizim projele ilgili eleştirilerimiz oluyor. Fakat bu eleştirilerde kesinlikle art niyet yok” dedi. Serkan BORLAK ve Ahmet HAZER

İlgili Haberler:

sp-009.jpg

mhp-013.jpg

 

29 Mart 2016 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR