Tarhan: Sadece ülkeyi değil insanları da borçlandırdılar

Seçimlere sayılı günler kala Kocaeli’de girilmedik sokak bırakmayan CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, Karamürsel ve Gölcük’te oda ve dern...

Seçimlere sayılı günler kala Kocaeli’de girilmedik sokak bırakmayan CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, Karamürsel ve Gölcük’te oda ve dernek ziyaretleri gerçekleştirdi. Tarhan; Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar ve örgütüyle birlikte Gölcük’te Bayburtlularla Amasyalılar Derneğini, Karamürsel’de ise Şoförler ve Otomobiller Esnaf Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Esnaflar Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanları, Türkiye’de orta direğin yok olduğunu, BAĞ-KUR ödemelerinde esnafın zorlandığını belirterek BAĞ-KUR’unu ödeyemeyen esnafın doktora gidemediğini söyledi.

 

KANMAYIN!

Karamürsel çalışmalarının ardından Gölcük’e geçen Tarhan, burada da Bayburt ve Amasyalıların konuğu oldu. Tarhan, “Bugün devletin 250 bin liralık kiralık aracı var. Fakir Almanya’da 11 bin, yoksul Fransa’da 9 bin. Sadece ülkeyi değil, insanları da borçlandırdılar. Artık kanmayın! Bir kere ikaz edin. Annemin bana bıraktığı en büyük miras dürüstlük. Onlar ceplerini doldurdukları, çeşitli oyunlar çevirip ülkeyi borç batağına sürükledikleri için hesap sorulmuyor. Ne acıdır ki bu kirli siyasetin içinde ben dürüstlüğümü kanıtlamaya çalışıyorum” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan’a Gölcük’te, Milletvekili Adayları Tamer Solakoğlu ve Ayhan Mutlu ile İlçe Başkanı İsmet İşleri eşlik etti.

01 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR