Türk Pirelli, 55 yaşında

Haberin fotoğrafları için tıklayın Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Türk Pirelli’de 55. yıl coşkusu yaşandı. Gerçekleştirdiği üretim ve ih...

Haberin fotoğrafları için tıklayın

Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Türk Pirelli’de 55. yıl coşkusu yaşandı. Gerçekleştirdiği üretim ve ihracatla ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan Türk Pirelli fabrikasında düzenlenen törenlerde kuruluş kutlamalarının yanı sıra kıdem alan çalışanlar da plaketlerini aldı. Fabrika yemekhanesinde gündüz saatlerinde düzenlenen ilk törende Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız, diğer yöneticiler ve çalışanlar bir araya geldi.

 

“GÜCÜMÜZÜ SİZLERDEN ALIYORUZ”

Hakan Yalnız, “İlk Türk lastiğinin yanı sıra her zaman ilklere imza atmış bir şirketiz. Pirelli Grubu’nun aynı çatı altında motorsport, oto ve kamyon olarak üretim yapan en büyük tesisiyiz. Ve tüm gücümüzü siz değerli çalışanlarımızdan alıyoruz. Türk Pirelli sizlerin çalışmaları ile her zaman büyümeye devam edecektir. Katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. 55. kuruluş yılımız hepimize kutlu olsun” dedi.

 

KIDEM TÖRENİNE GENİŞ KATILIM

Akşam gerçekleştirilen kıdem törenine ise Pirelli Ticari Lastikler Bölge CEO’su Murat Akyıldız, Fabrika Müdürü Hakan Yalnız, Personel Direktörü Turan Barış Arpacı, Kalite Direktörü Bahadır Özer, AR-GE Direktörü Mauro Soatto, birim müdür, şef ve asistanlarının yanı sıra Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, sendika yöneticileri ve temsilcileri katıldı.

 

“BAŞARILARA BİRLİKTE İMZA ATACAĞIZ”

Törende 10, 20 ve 25 yıl kıdem alan 197 işçi ve memura plaket ve hediyeleri verildi. Plaket alanlar arasında 20 yıl kıdemini alan Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız da vardı. Bölge CEO’su Murat Akyıldız, “İlk Türk lastiğini üreten marka olarak bugünlere siz değerli çalışanların katkıları ile geldik. Bundan sonra da başarılara hep beraber imza atacağız. Kıdem alan arkadaşlarımı kutluyorum” şeklinde konuştu.

 

ÇALIŞANLAR FABRİKAYI GEZDİ

Hafta sonu yapılan üçüncü törende ise Türk Pirelli fabrikasında 15 yıl kıdemi alan 76 çalışan ve aileleri fabrikayı gezip birlikte yemek yedi. Törene Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız, Personel Direktörü Turan Barış Arpacı, Personel Müdürü Can Güler, Endüstri İlişkiler Müdürü Gence Saygun, İş Güvenliği ve Çevre Müdürü Can Alataş, Güvenlik Müdürü İhsan Kaya, sendika temsilcileri katıldı.

13 Aralık 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR