HAS Parti’de miting heyecanı

HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, 5 Haziran’da miting için İzmit’e gelecek olan genel başkanları Numan Kurtulmuş için hummalı bir çalışma yaptıklarını...

BÜYÜT

HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, 5 Haziran’da miting için İzmit’e gelecek olan genel başkanları Numan Kurtulmuş için hummalı bir çalışma yaptıklarını belirterek, bütün Kocaeli halkını mitingi davet etti.

HAS Parti, 5 Haziran Pazar günü saat 13.00’de İzmit Perşembe Pazarı’nda miting yapacak. Miting hazırlıklarıyla ilgili bilgi veren HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, “Pazar günü Perşembe Pazarı alanında miting yapacağız. Bu mitingimize bütün halkımız davetlidir. Toplumuzu yoran, kamplara ayıran, toplumu kimlikler üzerinden ayıran, siyaset tarzını terk eden birleştirici bir üslup ile yola çıktık. AKP yüzde 58, CHP yüzde 42’yi muhatap almaktadır. Biz hepsini muhatap alıyoruz. Meclisinin iki partili oluşması yönünde çalışmalar var. Başbakan Erdoğan’da meclisi iki partili istemektedir. MHP’nin meclis dışında bırakma çalışmasıdır.

SEVİYESİZCE ÜSLUP
Toplumu gerek gelişmelerin olmasını istemiyoruz. Siyasi mücadeleler projeler üzerinden yürümelidir. Çılgın hayali çalışmalar üzerinden yürümemelidir. Seviyesizce bir üslup kullanılıyor. AKP – CHP birbirine benzemeye başladı. CHP’de yaşanan değişim önemlidir. Bunun kalıcı olmasını diliyorum. Millet oy aracı değildir. Milletvekili adaylarımız sandık sayesinde belirlenmiştir. Millet tarafından belirlenen adaylar çıkmıştır” dedi.

AKP-CHP BİRİBİRİNE BİNZİYOR
“Halkımız tarafından gereken eleştiriler dikkate alınmaktadır” diyen Pekcan “Seçim beyannamemiz halkımız tarafından incelenmektedir. Aramızda bir çok siyasi parti temsilcisi katıldı. Düşmanlık içerisinde siyasi partilerle diyalog kurulmaz. AKP – CHP birbirine benzemeye başladı. AKP özgürlük derken statükocu oldu. İktidardan gitmesi durumunda faizlerin bir puan artması durumunda elinizde ki gider diyen bir AKP var. İstikrar bozulması durumunda esnaf batar deniliyor. Sanki çok ihya oldu da… IMF modeli halkımızı ne duruma getirdiği görülmektedir. IMF başkanı bunu itiraf etmiştir

İMKANLAR KULLANILIYOR
AKP’nin gidişi gidiş değildir. Bütün bilbordlar 12 Haziran’a kadar kapatılmış durumunda. Gençlik şöleni – miting ve 4.Açılış Bayramına büyük paralar harcanmış durumda. Belediyenin imkanları sonuna kadar kullanılmaktadır. Halk tarafından bu değirmenin suyu nereden geliyor sorusu ortalarda dolaşıyor” açıklamasında bulundu.

HALKIMIZ MİTİNGE GELSİN
Pekcan,“Genel başkanımız Numan Kurtulmuş halk tarafından büyük destek görmektedir. Herkes tarafından beğenilmektedir. İmkanlarımız dahilinde halkımıza duyuru yapılmaktadır. Burada yapılacak olan miting için her ilçeden araçlar kaldırılacak. Bizim rakam derdinde değiliz. Kocaeli’nin makul çoğunluğu bu sadece HAS Partili değil. Herkesi bekliyoruz gelip dinlesinler kararlarını ona göre versinler. Bilbordlardan bizlere yer verilmedi. Hedeflediğimiz başarıya ulaşacağız. Havuzumuz her geçen gün dolmaktadır. Bizim oylarımız sandık başında daha net ortaya çıkacaktır. Ülke genelinde ki HAS Parti başarısına en büyük katkıyı Kocaeli’den vereceğiz” dedi.

01 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR