Kandıra’da 100 yıl su sorunu yaşanmayacak

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ile Kandıra Kaymakamı Hamza Erkal’ı ziyaret etti. Kandı...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ile Kandıra Kaymakamı Hamza Erkal’ı ziyaret etti. Kandıra merkezde muhtarlar ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Namazgâh Barajı’nı hayata geçirdiğimizde Kandıra’da 50-100 yıl su sorunu yaşanmayacak.’’ dedi.

Başkan Karaosmanoğlu’na Kandıra’daki temaslarına AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek de eşlik etti. İlk olarak Kandıra Belediye Başkanı Kan’a konuk olan Başkan Karaosmanoğlu ile İl Başkanı Civelek, Kandıra’da yapılan hizmetler ve yapılması planlanan çalışmaları masaya yatırdı. Fen İşleri Daire Başkanı Tahir Akman, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram ve AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk’ün de katıldığı toplantıda, özellikle Kandıra’da yapılacak Namazgâh Barajı üzerinde duruldu.

Başkan Karaosmanoğlu ile İl Başkanı Civelek, buradan beraberindekilerle birlikte Kandıra Kaymakamı Erkal’ın makamına geçti. Kaymakam Erkal ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Karaosmanoğlu ile İl Başkanı Civelek, Kandıra’da muhtarlar ve vatandaşlarla da sohbet etti.

‘’Güzel Kandıra’nın güzel insanlarına, en güzel hizmetleri götürmek için gece gündüz çalışıyoruz’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kandıra’nın içinden geçen ve mezbelelik halde bulunan Namazgâh Deresi’ni ıslah ettik ve çok güzel bir mesire yeri haline getirdik. Kandıra’nın köylerine bile içme suyu ve atık su arıtma tesisleri yapıyoruz. Yapımına başlayacağımız Namazgâh Barajı’yla da Kandıra’da, 50-100 yıl boyunca su sorunu yaşanmayacak.’’ ifadesini kullandı.

06 Nisan 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR