Eğitim-İş de terörü lanetledi

Eğitim-İş Kocaeli Şube Başkanı Bilal Şener, 13 askerin şehit olduğu operasyonlar üzerine terörü lanetleyerek, hükümeti net irade göstermeye davet etti...

BÜYÜT

Eğitim-İş Kocaeli Şube Başkanı Bilal Şener, 13 askerin şehit olduğu operasyonlar üzerine terörü lanetleyerek, hükümeti net irade göstermeye davet etti.

Eğitim ve Bilim İşgörenleri (Eğitim-İş) Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Bilal Şener ve yönetim kurulu üyeleri, dün sendika binasında düzenlediği basın açıklamasıyla terörü lanetledi. Hükümeti terör konusunda daha duyarlı olmaya davet eden eğitim emekçileri adına açıklamayı Şube Başkanı Bilal Şener yaptı.

PAZARLIKLARIN ACI SONUCU
“Demokratik açılım diyerek ülkemizde etnik ayrımcılığa sebep olanlar her fırsatta Türk ulusuna acı çektiriyor” diyerek açıklamasına başlayan Şener, şöyle devam etti “Yaşadıklarımız emperyalist güçlerin ve AKP iktidarının şehitlerimizin kanı üzerinden sürdürdüğü pazarlıkların acı sonuçlarıdır. Siyasi iktidar, terör konusunda net irade oluşturmalıdır. Sendika olarak hükümeti daha duyarlı, tutarlı olmaya davet ediyoruz” dedi.

SİNSİ PLANIN PROVASI
Yaşananların kardeş kavgasının gerçekleştirilmesi için uygulanan sinsi planın provası olduğunu belirterek konuşmasını sürdüren Şener “Ulusal birlik ve bütünlüğümüz, üniter devlet yapımız tehdit altındadır. Artık terör örgütünü cesaretlendirecek adımlar atılmamalıdır. Bu kahpe saldırıyı ve terörü bir kez daha şiddetle ve lanetle kınayarak şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyor ve ulusumuzun başı sağ olsun diyoruz” dedi.

16 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR